фото Facebook / Міністерство оборони України

У Міноборони розповіли, кого ще в Криму спецслужби РФ можуть "призначити" диверсантом

У відомстві також вкотре спростували інформацію про нібито вилазки розвідників ГУР Міноборони на півострів

У Міноборони спростували черговий фейк від російських спецслужб про нібито затримання "українського диверсанта" в анексованому Криму. Про це повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко.

"Спецслужби Росії стали на шлях новаторства й тепер брехню розповсюджують не тільки по понеділках, а й по середах. Жодного українського військовослужбовця не затримували", – зазначив він.

Крім того, Лисенко підкреслив, що російські силовики знову "призначили когось диверсантом". При цьому він нагадав, що на території окупованого Криму залишаються тисячі військових пенсіонерів.

"Всі наші військовослужбовці перебувають на своїх місцях, і російська пропаганда знову хоче зробити таким чином, щоб звинуватити Україну та показати світовій спільноті наші начебто агресивні наміри. Ми розуміємо, що на території окупованого Криму залишилися тисячі військових пенсіонерів, які ще служили за часи й Радянського Союзу і вже незалежної України, тому це є потенціал для того, щоби декого з них оголосити українським диверсантом", – повідомили у відомстві.

Як відомо, напередодні російські ЗМІ поширили інформацію, з посиланням на власне джерело, про нібито затримання в Сімферополі військовослужбовця Головного управління розвідки Міноборони України.

Нагадаємо, 10 листопада у ФСБ РФ заявили про нібито затримання учасників "диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України", які буцімто планували "вчинення диверсійних акцій на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим".

Згодом у Міноборони відповідну інформацію спростували та зазначили, що "ФСБ перетворилася на фабрику брехні".

Читайте також: Заявами про "українських диверсантів" ФСБ залякує жителів Криму - Тандіт

Попередній матеріал
Луценко: Захарченко наказав викрасти помічника глави УПЦ МП Драбинка – подробиці злочину
Наступний матеріал
ГПУ підготувала підозру Януковичу за незаконне позбавлення волі Драбинка

Зброя "українських диверсантів" у Криму виявилась фейковою – волонтери

ФСБ заявила про затримання "українських диверсантів" у Криму – ЗМІ

Політичний оглядач пояснив, навіщо ФСБ здійснило чергову провокацію з "українськими диверсантами" у Криму

В окупованому Криму до "диверсанта" Панова не пустили російських адвокатів – правозахисники