Радіо Свобода

В окупованому Криму до "диверсанта" Панова не пустили російських адвокатів – правозахисники

  Слідчий пояснив заборону тим, що йому дали розпорядження впустити в слідчий кабінет тільки одну конкретну людину

  У Кримській правозахисній групі заявляють, що слідчі органи Росії продовжують створювати перешкоди для захисників Панова. Про це пише "Дзеркало тижня".

  "Слідчі органи Росії продовжують створювати перешкоди для захисників Євгена Панова, громадянина України, якого співробітники ФСБ заарештували в Криму за підозрою в підготовці диверсії, повідомляє Кримська правозахисна група. Так, 1 листопада російські адвокати Панова Ольга і Дмитро Дінз не змогли потрапити до свого підзахисного у СІЗО в Москві. "Спочатку адвокатів змусили чекати дві з половиною години біля СІЗО Лефортово. Потім слідчий ФСБ РФ Селіверстов попросив їх підійти до Слідчого управління ФСБ РФ. Там слідчий дозволив зустрітися з Пановим тільки адвокату з Сімферополя", – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що слідчий пояснив заборону тим, що йому було дано розпорядження впустити в слідчий кабінет тільки одну конкретну людину. "При провадженні слідчих дій слідчий ФСБ РФ ознайомив адвоката з Сімферополя з постановами про призначення експертиз та з висновками по ряду експертиз. Так, він ознайомив з дактилоскопічними, генетичними, балістичними, біологічними експертизами", – заявив Дінз. Крім того, слідчий ФСБ РФ відмовився прийняти від адвокатів клопотання, пославшись на невиконання адвокатами при їх поданні необхідних "процесуальних норм".

  Проте адвокати спробують вручити ці клопотання слідчому найближчими днями в інший спосіб. Московські адвокати раніше подали заяви в СІЗО з проханням про допуск до підзахисного. 

  Як повідомляв 5.ua, у ФСБ Росії заявили, що нібито запобігли скоєнню в Криму терористичних актів, підготовлених ГУР Міноборони України. У ФСБ стверджували про виявлення в районі Армянська групи диверсантів та затримання 15 осіб, утім на відео, що його оприлюднили російські спецслужби, є один лише Євген Панов.

  Нагадаємо, у коментарі "5 каналу" брат "українського диверсанта" розповів, куди насправді вирушив затриманий у Криму Панов.

  Читайте такожСтали відомі нові подробиці про затриманого у Криму "українського диверсанта" Панова

  Попередній матеріал
  "Подарунок від бойовиків": На Луганщині у жінки вилучили РПГ та тисячу набоїв
  Наступний матеріал
  Бойовики вдарили по передмістю Маріуполя: 600 будинків залишились без газу
  Теги:
  Loading...

  "Українських диверсантів" Панова та Захтея потайки вивезли до "Лефортово"

  Затримання Панова у Криму: бійці АТО ініціюють кампанію його визволення

  ФСБ оприлюднила відео допиту затриманого у Криму українця Панова

  Хто такий Євгеній Панов та його загадкове зникнення

  Окупанти арештували затриманого ФСБ "диверсанта" Євгена Панова на два місяці

  Сьогодні в Сімферополі так званий суддя визначить запобіжний захід для Панова в закритому режимі