Гумконвой

У Міноборони розповіли, що цього разу привіз "гумконвой" з РФ окупантам

24 травня на окуповані території прибула чергова партія "гуманітарки" з Росії

Черговий так званий "гумконвой" із Росії доправив бойовикам військове устаткування. Про це повідомили у прес-службі Міноборони, посилаючись на дані розвідки. 

"Попри заяви керівництва РФ щодо виключно мирного призначення вантажів, які перевозять так звані "гуманітарні конвої", в реальності це один зі способів підтримки російських окупаційних військ та окупаційних адміністрацій на сході України. У першу чергу - обладнанням та устаткуванням військового призначення", - повідомив речник МОУ Максим Праута.

Як стало відомо, востаннє "гумконвой" з РФ доправив окупаційним військам радіостанції та засоби індивідуального захисту.

"Встановлено, що 24 травня черговим російським "гуманітарним конвоєм" на тимчасово окуповану територію Донбасу доставлено вантаж військового призначення для з’єднань і частин російських окупаційних військ, у тому числі радіостанції та засоби індивідуального захисту", - уточнили в Міноборони.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак заявив, що Росія використовує український Донбас як полігон для випробування військової техніки.

Попередній матеріал
Макрон: ЄС не скасує санкції проти Росії без прогресу в Україні
Наступний матеріал
"Друг Хитрий": Львів прощається з молодим добровольцем "Правого сектору"