Санітарні машини
Санітарні машини Facebook / Петро Порошенко

У Міноборони розповіли про забезпечення ЗСУ автомобільною технікою

Закуплені у 2016-2017 роках 100 санітарних автомобілів та 30 одиниць броньованої санітарної техніки направлені до військових частин у район АТО

Закуплені протягом 2016-2017 років 100 санітарних автомобілів "Богдан 2251" та 30 одиниць броньованої санітарної техніки на базі МТ-ЛБ С одразу направляються до військових частин, які виконують завдання в районі АТО. Про це сьогодні, 26 жовтня, під час брифінгу в Києві повідомив заступник начальника лікувально-евакуаційного відділу Військово-медичного департаменту Міноборони Петро Мех.

В контексті забезпечення автомобільним санітарним транспортом та медичною технікою підрозділів ЗСУ Мех додав, що в цьому році оборонним відомством було закуплено рухомий хірургічний кабінет на базі автомобілю "КрАЗ" та рухомий рентгенологічний кабінет на базі автомобілю "КрАЗ". Зазначені два автомобілі на даний час проходять дослідження та випробування.

Підрозділами ВІБДР ВСП (Військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку) в АТО обліковано понад 1700 транспортних засоби, які надані ЗСУ волонтерами та дозволені для використання виключно в районі АТО

"У підрозділах ВІБДР Донецького та Луганського зональних відділів ВСП обліковано 1733 одиниці наданих військовим частинам ЗСУ волонтерських транспортних засобів, які дозволено використовувати виключно в районі проведення АТО". Про це повідомив начальник Управління безпеки дорожнього руху Головного управління ВСП ЗСУ Ігор Назаренко.

Офіцер нагадав, що з початком проведення АТО на території Донецької та Луганської областей в Україні широко розвинувся волонтерський рух, який допомагає українській армії різними предметами та транспортними засобами, в тому числі транспортними засобами, які ввозяться на митну територію України.

"Наступного року для ЗСУ планується закупити до 1000 одиниць автомобільної техніки", – зазначив начальник Центрального автомобільного управління

З початку бойових дій на сході України, з 2014 по 2017 рік доукомплектування військових частин ЗСУ автомобільною технікою здійснювалося за рахунок поставки техніки з національної економіки України, закупівлі за Державним оборонним замовленням, отримання міжнародної технічної допомоги за номенклатурою Центрального автомобільного управління, отримання благодійної допомоги. Про це повідомив начальник Центрального автомобільного управління ЗСУ Озброєння Збройних Сил України Олександр Сергій.

За його словами, вся закуплена нова техніка пішла до бойових частин, які залучалися до антитерористичної операції.

"Як правило, це – тягачі для артилерії, техніка для підвозу боєприпасів, військово-технічного майна", – зазначив він.

Попередній матеріал
"Забирають найкращих": на Київщині прощались з 24-річним бійцем "Дейлом"
Наступний матеріал
У зоні АТО зіткнулися мопед і військовий транспорт: є жертви
Loading...

Небезпека на дорогах: експерти вважають, що проблема у водіях

Первозданний драйв та потужність: компанія Porsche випустила новий спорткар

Справжній український букмобіль: Вінниччиною їздить особливий бус

Начальника військового складу ЗСУ підозрюють у крадіжці пального на 1 млн

Муженко повідомив про перспективу переходу ЗСУ на калібри НАТО

В Україні хочуть створити систему розвідки і протидії безпілотникам поблизу військових об’єктів