Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО 5 канал

"Забирають найкращих": на Київщині прощались з 24-річним бійцем "Дейлом"

Бійцю із позивним "Дейл" Антону Сінягубу до демобілізації залишався тиждень

На Київщині попрощалися з 24-річним розвідником Антоном Сінягубом, "Дейл". Жалобною ходою родичі, побратими, командири та односельці провели Антона Сінягуба в останню путь, передає "5 канал".

Юнак з двома вищими освітами спершу як волонтер активно допомагав армії разом із товаришем. Потім добровольцями пішли на фронт і взяли собі позивні "Чіп" і "Дейл".

Антон служив у 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар". Бійцю із позивним "Дейл" до демобілізації залишався тиждень. Але 24 жовтня розвідник підірвався на міні неподалік Світлодарської дуги на Донеччині.

"Стався підрив... Так сталося, що навіть своїм тілом він закрив ще одного бійця", – розповів командир взводу розвідки 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" Василь Серант. 

Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО
Прощання з бійцем АТО

"Вони ремонтували машини, ремонтували БРДМи, допомагали 12-му батальйону "Київська Русь". І після того вони зрозуміли, що потрібно йти воювати. І вони пішли воювати. Їх назвали "Чіп" і "Дейл"… Дуже важко, дуже важко зрозуміти те, що просто... забирають найкращих", – каже побратим Антона Сінягуба – боєць "Балу".

"От перед очима стоїть маленький. І боляче, розумієте, от пече все! Я вмовляла батьків: витягніть його звідти!" – не стримує емоцій родичка загиблого бійця Наталія Федько.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

Попередній матеріал
Клімкін і Волкер обговорили мандат миротворчої місії на Донбасі
Наступний матеріал
У Міноборони розповіли про забезпечення ЗСУ автомобільною технікою