YouTube

Муженко повідомив про перспективу переходу ЗСУ на калібри НАТО

Прикладом слугує штурмова гвинтівка M4-WAC-47, яку випускатимуть підприємства концерну "Укроборонпром"

В рамках переведення Збройних сил України на стандарти НАТО порушуватиметься питання про переозброєння армії і використання стрілецької зброї, розробленої під набої калібрів, прийнятих на озброєнні країнами Альянсу. Про це повідомив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко в інтерв'ю "Голосу Америки".

Він зазначив, що у спадок від СРСР Україні дісталися величезні запаси озброєння і боєприпасів радянського зразку, і тому перехід української армії навіть на стрілецьку зброю НАТО – "процес не швидкий", який, тим не менш, триває.

"Це процес не такий швидкий, як би нам хотілося. Багато озброєння і військової техніки в Україні залишилося від колишнього СРСР. Все залежатиме від інтенсивності та швидкості переозброєння Збройних сил... Але такий процес йде", – заявив Муженко.

Як приклад начальник Генштабу навів штурмову гвинтівку M4-WAC-47, яку випускатиме "Укроборонпром" за ліцензією компанії США Aerocraft.

Гвинтівка створена на базі AR-15, і завдяки модульній конструкції у неї передбачена можливість зміни калібру шляхом заміни верхньої частини карабіна як під американський патрон 5,56×45 мм НАТО, так і під радянський 7,62×39 мм.

Муженко відмовився назвати навіть приблизні терміни переходу ЗСУ на калібри НАТО.

Як повідомляв 5.UA, у ЗСУ назвали, скільки українських десантників загинули на Донбасі.  

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Укроборонпром" представив нові гвинтівки WAC-47: перше випробування – фото

/
/
/
/
/
/
Укроборонпром
/
Укроборонпром
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Усі з медалями: ветерани АТО взяли участь у 42-му Марафоні морської піхоти США
Наступний матеріал
"Нафтогаз" відчутно підвищує ціну на газ для підприємств
Loading...