Facebook / c14news

У Мінкульті роз'яснили, що буде, якщо УПЦ МП не змінить назви – подробиці

  За заявою органу, уповноваженого здійснювати реєстрацію статуту конкретної релігійної організації або прокурора, суд розглядає справу про припинення діяльності релігійної організації

  Міністерство культури України констатує, що якщо релігійна організація не виконуватиме вимог закону про перейменування, її діяльність може бути припинено за рішенням суду. Про таке інформує Інтерфакс-Україна.

  "Відповідно до частини 3 статті 16 закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", в разі порушення релігійною організацією, яка є юридичною особою, положень цього закону та інших законодавчих актів України її діяльність може бути припинено за рішенням суду", – йдеться у відповіді міністерства на запит агентства "Інтерфакс-Україна", в якому було поставлено запитання про те, яка процедура передбачена, якщо релігійна організація не виконуватиме вимог закону про перейменування.

  Мінкультури також зазначає, що суд розглядає справу про припинення діяльності релігійної організації в порядку позовного провадження, передбаченого Цивільним процесуальним кодексом України, за заявою органу, уповноваженого здійснювати реєстрацію статуту конкретної релігійної організації або прокурора.

  Попередній матеріал
  Гривня може обвалитися через удар по експортній сфері України: експерт пояснив зв'язок
  Наступний матеріал
  Працює на відстані до 5 метрів: в Україні розробили революційну систему бездротової зарядки

  Перехід парафій до іншої Церкви: Мінкульт докладно роз'яснив норми нового закону

  У Мінкульті роз'яснили, що на практиці означає реєстрація ПЦУ – включення з брифінгу

  В Україні набув чинності закон про перехід релігійних громад

  За один місяць до ПЦУ переходить більше парафій, ніж за попередні 5 років – Президент

  У СБУ назвали імена замовників підпалу храмів Московського Патріархату – подробиці

  "Розігрується релігійна карта України": в СБУ розповіли, як спецслужби РФ нападають на храми і залякують священиків Московського Патріархату