У Мінагрополітики розробили національне меню для фанів Євро-2012

  Сало з часником визнали найкращою національною стравою. У Мінагрополітики провели всеукраїнський кулінарний конкурс і склали національне меню.

  До нього, окрім сала, потрапили домашня ковбаса, вареники, борщ, капусняк, деруни, запечене порося, холодець, а з десертів - налисники з сиром та яблучний пиріг. Переможців обирали через інтернет-голосування. Загалом, на конкурс відправили майже 4 тисячі рецептів. Національне меню розробили, щоб гості Євро-2012 знали, що замовляти в українських харчівнях. Перелік наїдків-переможців роздаватимуть туристам в аеропорту та у фан-зонах. 90 українських ресторанів внесли національне меню до переліку обов`язкових страв.

  Алекс Ліссітса, співорганізатор конкурсу: "Рецептів було дуже багато. Лише той, хто надіслав рецепт сала - переможець - лише він надіслав більше 50 різних варіантів приготування сала. Треба пропонувати туристам нашу кухню - те, чим ми можем себе показати".

  Валерій Ліневич, переможець конкурсу, автор рецепту "Сало з часником": "Национальная украинская кухня состоит из трех блюд: первое блюдо - это сало, остальные блюда - это ингредиенты. Потому что, ну возьмите борщ - ну какой борщ без сала, всегда заправляли старым салом. Возьмите картошку - на шкварках, возьмите яичницу - на шкварках. Холодец тоже без сала не сваришь".

  Попередній матеріал
  У Миколаєві відкрилась виставка робіт майстра-моделіста [відео]
  Наступний матеріал
  Голова КОДА підписав угоду про співпрацю з керівництвом острова Крит
  Теги: