5.ua

У міліції пояснили, чому не захистили Шуфрича від побиття

  Міліція не змогла захистити Нестора Шуфрича, якого напередодні побили в Одесі, бо той не повідомив правоохоронцям про зміну свого маршруту.


  Про це заявили в обласному МВС. Мовляв, спочатку нардеп мав взяти участь у прес-конференції на проспекті Шевченка, але коли туди прибули активісти одеського "Правого сектору", Автомайдану і Євромайдану – передумав. Натомість нардеп-регіонал приїхав на зібрання т. зв. "Опозиційного блоку", і дістав на горіхи від активістів під облдержадміністрацією. Лікарі діагностували у нього струс мозку та численні забої.

  "Народный депутат отменил свое участвие в прес-конференции и принял решение направиться в здание ОДА, о чем не сообщил в милицию и что не позволило своевременно принять необходимые меры по обеспечению его безопасности. В результате возникшего инцидента между актививстами и нардепом возле здания ОДА, он получил телесные повреждения в виде закрытой черепно-мозговой травмы и сотрясения головного мозга", – виправдовується начальник одеської міліції Іван Катеринчук.

  Тим часом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав радикально налаштованих активістів більше не нападати на політиків. "Ще пару розбитих облич шуфричів, лінчованих пилипишинів і Європа відвернеться від нашої переможної революції", – застеріг посадовець. 

  Попередній матеріал
  Столтенберг офіційно вступив на посаду генсека НАТО
  Наступний матеріал
  Сьогодні у ПАРЄ поговорять про утиски кримських татар
  Теги:
  Loading...