5.ua

У мережі поширили відео, на якому «беркутівці» знущаються над затриманим активістом [відео]

  Нова розвага в українських міліціянтів, роздягнути затриманого активіста, вивести голяка на мороз та сфотографуватися із ним. Започаткували цю тенденцію кілька днів тому міліціянти, які побили, роздягли, облили водою та вивели на мороз кількох будівельників на Грушевського – «5 канал» першим тоді розповів цю історію. Потому у Фейсбуці повідомляли про іще кілька схожих випадків, але офіційно такі закиди міліція спростовує. І от сьогодні продовження нової міліцейської розваги: в Інтернет виклали відео знущань з боку правоохоронців: голого чоловіка - це доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони Євромайдану, Гаврилюка Михайла - виводять голого на мороз, б’ють, потому фотографувалися із ним. І кілька десятків правоохоронців за цим просто спостерігають, кілька фотографують, а деякі навіть обличчя свого не приховують, чи то не вважають такі дії злочином, чи то настільки впевнені, що покарання за таке не отримають. 

   

  Маю зазначити, як журналіст я не маю права коментувати цей випадок і це відео, але хочу нагадати – німецько-фашистські загарбники полюбляли роботи світлини на фоні закатованих українців та спалених хат, полюбляли вони й людей на мороз голяка виводити й обливати водою. Жодних натяків, так, історична довідка! Вже із сучасної історії - у в’язниці Гуантанамо, що на Кубі, коли дізналися про катування полонених американських вояків судили, на півроку за грати потрапив ізраїльський вояк, який лише сфотографувався із полоненим, в Грузії через інформацію про катування поліції над в’язнями спалахнув народний бунт, що призвело до відставки тамтешнього міністра внутрішніх справ та коштувало президенту Саакашвілі народної довіри.

  Сергій Бурлаков, речник МВС: «Що це за відео ми достеменно не знаємо, відео бачили, зараз з’ясовуємо, що це таке, де це відбувалось, коли це відбувалось, і хто там фігурує. Зрозуміло, що дії такі недопустимі, ми будемо розбиратися і потім поінформуємо».

  Попередній матеріал
  Позачергова сесія ВР відбудеться 28 січня [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція скликає людей на 20 годину на Майдан для прийняття рішень про подальші дії
  Теги:
  Loading...