5.ua

Позачергова сесія ВР відбудеться 28 січня [відео]

  Позачергова сесія Верховної Ради  відбудеться 28 січня. Про це йдеться у повідомленні Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, розміщеному на сайті парламенту.

  Раніше скликати позачергову сесію Ради для розгляду ситуації в країні пропонував Віктор Янукович. Із відповідним запитом Президент звернувся до спікера Парламенту Володимира Рибака. Президент наголосив, масові заворушення в країні потребують врегулювання. Водночас, голова Верховної Ради запевняв, що підпише розпорядження на проведення позапланового парламентського засідання. Спікер зауважив і опозиція, і більшість має розглянути питання, серед яких відставка уряду та скандальні закони, які були ухвалені 16 січня.

  Президент доручив правоохоронним органам негайно звільнити всіх журналістів, перевіривши обставини їхнього затримання. Янукович наголосив, що медійники виконують свої професійні обов’язки і при цьому потрапляють в різні ситуації. Тож глава держави попросив з розумінням до цього ставитися. Крім того, президент закликав до відповідальності чиновників усіх рівнів та лідерів опозиції, коли вони оцінюють ситуацію в країні.

  Попередній матеріал
  Голова Львівської ОДА написав заяву про звільнення
  Наступний матеріал
  У мережі поширили відео, на якому «беркутівці» знущаються над затриманим активістом [відео]
  Теги:
  Loading...