Сегодня

У липні багато киян отримали платіжки з додатковими нарахуваннями – причина

  Читайте по-русски
  Споживачі, які опинились у складних умовах, мають можливість укласти договір реструктуризації боргу

  У липні багато сімей у Києві отримали платіжки з додатковими нарахуваннями – "плюс 3% річних" до суми за послугу гарячого водопостачання. Причини пояснив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час "Години запитань до мера".

  "Дійсно, такі факти мають місце. Є споживачі, які мають значну заборгованість за теплову енергію, за гаряче водопостачання або опалення. Дійсно, до них вживаються відповідні заходи, оскільки тільки за останній опалювальний сезон заборгованість за тепло в цілому зросла більш ніж на 3 млрд грн в місті. Враховуючи те, що сьогодні в Україні завершено пільгове постачання газу підприємствам ТКЕ, і ми змушені працювати в умовах ринку – закуповувати газ на ринку, в тому числі й за попередню оплату, ми не можемо сьогодні лояльно ставитися до тих, хто свідомо не платить за комунальні послуги", – зазначив він.

  За його словами, споживачі, які опинились у складних умовах, мають можливість укласти договір реструктуризації боргу, і до них не застосовуватимуть жодних заходів.

  "Але аналіз, який ми проводимо постійно, говорить про те, що є категорія людей, у яких квартири більш ніж 200 кв.м, мають автомобілі, досить нормальні умови для життя, але не платять свідомо за комунальні послуги. До таких вживатимуть досить жорстких заходів. І ми змушені це робити. Тому виставляється коефіцієнт інфляції в платіжках для того, щоби стимулювати нормальну платіжну дисципліну", – пояснив Пантелеєв.

  Нагадаємо, пеня, втрата субсидій та навіть майна – саме такими можуть бути наслідки несплати боргів за комунальні послуги. Крім того, збираються додатково перевіряти отримувачів субсидій. 

  Попередній матеріал
  Походження COVID-19: Китай відмовився допомагати з розслідуванням ВООЗ
  Наступний матеріал
  Українська влада знала деталі угоди щодо "Північного потоку-2" – Держдеп
  Loading...

  Пеня, позбавлення субсидій та навіть житла: як каратимуть українців за несплату комунальних послуг

  Тарифний зашморг: скільки доведеться платити за комірне восени

  "Тільки за опалення до 4 тисяч гривень": яких тарифів чекати українцям

  Здорожчання комуналки, спецоперація в Каспійському морі, "чорні копачі" – "Підсумки тижня"

  Киянам дозволили платити за опалення авансом: що це значить

  У КМДА попередили про різке збільшення тарифів на тепло і гарячу воду