У Львові попрощалися із загиблим Героєм Майдану

  Із загиблим на київському Майдані Богданом Сольчаником прощалися у храмі Петра і Павла у Львові. Викладачеві кафедри нової та новітньої історії Українського католицького університету було 28 років. Тіло Сольчаника доправили сьогодні вночі.

   

  Попрощатися із євромайданівцем прийшли сотні містян з квітами та вінками. Більшість жалобників не знали особисто Сочальника. В останню путь загиблого проводжали вигуками Героям Слава та Герої не вмирають. Поховають чоловіка у його рідному Старому Самборі. Викладача УКУ вбив снайпер пострілом у шию. Це сталося двадцятого лютого під час протистояння активістів з силовиками. Найближчим часом він планував одружитися. Загалом, під час протистоянь останніми днями у Києві загинули 15 мешканців Львівщини, двоє з них 21-22 січня.

  Віра Гой, сестра загиблого: «Той дощ напевно символічний, бо як тільки його підвозили до Львова і інших львів’ян. Він не один їхав. Почався дощ і небо плакало. І вийшли вздовж траси львів’яни і вони стояли зі свічками і проводжали його до рідного дому. І коли його привезли, відкрили труну, він посміхався. Як кожного разу в житті. Він завжди посміхався».

   

  Андрій Дутчак, товариш загиблого: «Коли у вівторок Богдан збирався вже їхати в Київ, ми навіть намагались його відмовити, хоча розуміли, що це не дуже добра ідея. Богдан, як щось вирішив зробити – він це зробить. Коли ми сказали, там стріляють на майдані, ти можеш звідти не повернутися. Це не найгірша смерть, яка може бути».

  Попередній матеріал
  Питання федералізації на з’їзді у Харкові не піднімали
  Наступний матеріал
  Аваков: Членів «Правого сектора» включать до складу МВС
  Теги:
  Loading...