Любомир Гузар
Любомир Гузар ДивенСвіт

Глава УГКЦ зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира Гузара

1 червня о 10:00 годині у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української греко-католицької церкви, зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира Гузара

У четвер, 1 червня, у Львові оголошено день жалоби в пам'ять про Блаженнішого Любомира Гузара. Про це повідомляє сайт міської ради.

"Відповідно до розпорядження міського голови Львова, 1 червня у місті оголошено день жалоби. Відтак, буде вивішено державний прапор України з траурними стрічками та приспущено державний прапор на усіх адміністративних будівлях. Також рекомендовано обмежити проведення розважальних заходів", – йдеться в повідомленні міськради.

Крім того, як повідомляє УГКЦ, 1 червня о 10:00 годині у Патріаршому соборі Воскресіння Христового Києва Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української греко-католицької церкви, зробить офіційну заяву з приводу смерті Блаженнішого Любомира Гузара. Також буде повідомлено розпорядок похоронних богослужінь.

Архиєрейська Божественна Літургія з Чином похорону Блаженнішого Любомира відбудеться у понеділок, 5 червня 2017 року, об 11:00 у Патріаршому соборі.

Довідка: Упродовж десяти років Любомир Гузар був главою Української греко-католицької церкви. Він також належав до "пластунів". Любомира Гузара відзначено Орденом Ярослава Мудрого 5-го, 4-го та 3-го ступенів та Орденом "За заслуги" 3-го ступеня. У серпні торік єпископу-емериту УГКЦ Любомиру Гузару вручили престижну міжнародну премію.

Попередній матеріал
Тепер українці можуть їздити до Туреччини без віз
Наступний матеріал
Прокуратура викрила організаторів "сміттєвих караванів" зі Львова, що розкидували непотріб Україною
Loading...

Щодня особлива історія: "5 канал" починає розповідь про українських першопрохідців "Пласту"

Єпископу-емериту УГКЦ Любомиру Гузару вручили престижну міжнародну премію

У Києві презентували книгу бесід із кардиналом Любомиром Гузаром