Оборона Варта1

У Львові міськраду оточила поліція та Нацгвардія

До центру міста з'їхались спецмашини з правоохоронцями в повній амуніції

Сьогодні, 9 червня, запланована сесія Львівської міської ради. Вперше за всю історію незалежності до Львівської міської ради не пропускають людей, а вхід перегородили парапетами. Про це повідомляє місцеве видання Гал-інфо.

До центру міста з'їхались спецмашини з правоохоронцями у повній амуніції. Крім того, до ратуші прибули автобуси із спецпризначенцями.

Як зазначається, на вході перевіряють посвідчення та пропуски, а вже всередині стоять добре екіпіровані бійці Нацгвардії зі щитами. Крім того, біля Латинської катедри кілька автобусів із спецпризначенцями.

Секретар міськради Анатолій Забарило пояснив цю ситуацію одним словом - навчання. Також під Львівської міськрадою вже збираються пікетувальники.

Зазначимо, що на минулій сесії міському голові Львова Андрію Садовому в сесійну залу пікетувальники притягнули смітники.

/
/
/
/
/

Як інформував 5.ua, Львівський міський голова Андрій Садовий звернувся до Президента України Петра Порошенка і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням оголосити Львів і села Малехів та Грибовичі зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Відповідно Президент доручив відповідним органам розібратися з причинами трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі й пообіцяв повне сприяння Львову з боку центральних органів влади у вирішенні проблеми, що склалася.

Попередній матеріал
У зоні АТО чекають на прибуття "ударної бригади" з Криму - Тимчук
Наступний матеріал
До кордону рушила колона нової техніки від Президента

Львівські десантники провели денні та нічні стрільби на навчаннях НАТО "Анаконда-2016"

Зоною екологічного лиха можна визначити Грибовецьке сміттєзвалище і найближчі села, але не Львів – експерт

На Львівщині бджоли покусали пасічника до смерті

На Львівщині розпочався VII фестиваль Бруно Шульца