Львівські десантники провели денні та нічні стрільби на навчаннях НАТО "Анаконда-2016"

Бійці львівської 80-ї десантно-штурмової бригади успішно виконали поставлені завдання в ході денних та нічних стрільб

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ беруть активну участь у навчанні "Анаконда-2016" на полігоні Нова Деба у Польщі, інформує прес-служба ВДВ.

Метою навчань є відпрацювання злагоджених дій національного та коаліційного командування і підрозділів у рамках спільних операцій оборони в умовах гібридної війни, перевірки здатності країн НАТО захищати східний фланг Альянсу та країн-партнерів. Іншим аспектом є перевірка працездатності системи та процедур для виконання завдань у рамках приймаючої країни.

Для 80-ї одшб ці навчання стали першими такого масштабу, оскільки до навчань залучено майже 31 тисячу військовослужбовців із 23 країн та більше 3000 одиниць техніки. Бригада тут представлена взводом на броньованих машинах Humvee ("Хаммер") зі встановленими кулеметами ДШК та особистою штатною зброєю.

Взвод "вісімдесятки" вже взяв практичну участь у денних та нічних стрільбах. "Завдання виконано на відмінно!" – зазначили у прес-службі. Нагадаємо, масштабний військовий вишкіл "Анаконда-2016" у Польщі розпочався напередодні і триватиме до 17 червня.

/
/
/

Попередній матеріал
Останній рік побив антирекорд за кількістю жертв війни, терактів і біженців
Наступний матеріал
Шкіряк: Реформа МВС є явною ознакою того, що в Україні відбуваються зміни

Anakonda-16: у Польщі стартували військові навчання НАТО

Сили НАТО перехопили російську субмарину у Північному морі

У Балтійському морі проходять масштабні навчання НАТО

Порошенко поїде на саміт НАТО до Варшави