"Анаконда-2016": У Польщі розпочався масштабний вишкіл за участі українців

Навчання триватиме в рамках програми "Анаконда-2016"

Литовсько-польсько-українська бригада розпочала польовий вишкіл за сценарієм операцій зі стабілізації в рамках навчання "Анаконда-2016", яке триватиме на полігоні Нова Деба у Польщі до 17 червня. Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

За словами бригадного генерала Адама Йокса, це навчання відкриває широкі можливості для поглиблення співпраці між країнами-партнерами, дозволяє підвищити рівень підготовки та зміцнити взаєморозуміння між військовослужбовцями.

"Анаконда-2016" дає управлінню бригади та підрозділам можливість підтвердити взаємосумісність, а також налагодити співпрацю з існуючими та потенційними партнерами", – зауважив Йокс.

Крім того, заступник командира бригади полковник Володимир Юданов підкреслив, що для Литовсько-польсько-української бригади це перший значний захід бойової підготовки з моменту її відкриття 26 січня 2016 року.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

У рамках вишколу український взвод 80-ї окремої десантно-штурмової бригади увійде до складу польського батальйону. Під час виконання навчальних завдань буде перевірено застосування багатонаціональних підрозділів на тактичному рівні.

Нагадаємо, навчання "Анаконда-2016" триває на найбільших полігонах ЗС Республіки Польща. У ньому беруть участь понад 31 тис. військовослужбовців із 23 країн світу.

Як повідомляв 5.ua, у 2015 році збройні Сили України взяли участь у семи багатонаціональних військових навчаннях. З них чотири на території України та три поза її межами.

Попередній матеріал
НБУ: рівень проблемних кредитів у банках перевищив 40%
Наступний матеріал
Розширення співпраці: Азербайджан хоче складати українські Ан-178 на своїй території

Вінницькі контрактники ЗСУ пройдуть вишкіл на Львівщині

Новостворена бригада ЗСУ завершує вишкіл на Рівненщині

Українським десантникам влаштували вишкіл за стандартами НАТО