5.ua

У Київській області майже 4 тисячі дітей - сироти або позбавлені батьківського піклування

  У Київській області майже 4 тисячі дітей - сироти або позбавлені батьківського піклування. Цьогоріч неповнолітніх із таким статусом побільшало ще на триста людей.

  Такі цифри називають в обласній службі у справах дітей та сім’ї області. Частина виховується у будинках сімейного типу. Таких закладів на Київщині 58. Решта перебувають у школах-інтернатах. Фахівці з соціальних служб кажуть над-завдання для них нині попередити потрапляння дітей-сиріт у неблагополучні родини.

  Сергій Андріяш, начальник служби у справах дітей і сім’ї КОДА: «Якщо ми зараз кажемо що зараз у нас працює 58 будинків сімейного типу та 106 прийомних сімей - але рівень створення їх неоднорідний по територіях. наприклад, найбільше їх у Білоцерківському, Фастівському, Києво-Святошинському районах».

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: «На всю кількість яку виділені - це 15 мільйонів. держава виділяє. фінансова частина разів в п’ять більша ніж виділяє держава. Біля п’ятдесяти мільйонів в цілому виділяють і місцеві органи самоврядування».

  Попередній матеріал
  Більшість столичних переходів у жахливому стані [відео]
  Наступний матеріал
  Покрову Пресвятої Богородиці відзначають православні та греко-католики [відео]
  Теги:
  Loading...