5.ua

Більшість столичних переходів у жахливому стані [відео]

  Анна Грішина, «5 канал»: «Єдиний спосіб перейти дорогу у такому пожвавленому місці - скористатися підземним переходом. Але навіть він не гарантує безпеки пішоходам. Адже понівечені сходи більше нагадують смугу перешкод, яку щоденно змушені долати кияни. Постає запитання, хто відповідає за ремонт таких споруд».

  Перший киянин: «Очень плохо по таким ступеням, потому что можно упасть, разбить голову».

  Другий киянин: «Ремонт плачет просто. И потолок на голову может упасть и лестница вообще, что можно ноги поламать».

  Третій киянин: «Прекрасно. Как все в нашей стране. Удивления никакого нет».

  Два роки тому, через недостатню кількість коштів у міському бюджеті на утримання підземних переходів, влада вирішила передати права на них до приватних рук. Так п'ять комерційних установ стали володарями двохсот двадцяти восьми тунелів.

  Володимир Коханевич, начальник відділу аналізу благоустрою територій управління контролю Департаменту міського благоустрою КМДА: «За умови виконання угод, вони мали там встановити торгівельні об'єкти і від здійснення торгівельної діяльності інвестувати кошти  в утримання цих підземних переходів: здійснення ремонтів».

  Одну частину угоди інвестори виконали - торговельні ятки встановили. А от іншу, ремонт переходів - виконувати не поспішають. Поспілкуватися зі знімальною групою «5 каналу» жоден із інвесторів часу теж не знайшов.

  Володимир Рожнятовський, заступник генерального директора КП «Київавтодор»: «Тут є невеликі перегиби, в ту сторону, що комерційна діяльність стоїть у них на першому плані».

  Утім відповідальності за благоустрій підземних переходів із балансоутримувача, яким за документами є комунальне підприємство «Київавтодор», ніхто не знімав.

  Володимир Рожнятовський, заступник генерального директора КП «Київавтодору»: «Справа в тому, що працівники «Київавтодору» не мають права і не мають контролюючих функцій. Ми не маємо права скласти протоколу, або припису. Ці функції покладені на департамент по благоустрою.

  Володимир Коханевич, Начальник відділу аналізу благоустрою територій управління контролю Департаменту міського благоустрою КМДА: «Надання в оренду приміщень, території, не знімає відповідальності з балансоутримувача. Благоустрій міський, районний має право контролювати об’єкти благоустрою, щодо утримання правил благоустрою міста Києва. Якщо є порушення, то складати протоколи, вносити приписи на усунення порушень».

  А поки комунальники між собою вирішують, хто ж має право притягати до відповідальності не добропорядних інвесторів, кияни продовжують ходити жахливим пішохідними тунелями.

  Анна Грішина, Сергій Клименко та Віталій Дорощенко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Переглянути усі рішення КМДА, починаючи із червня, планує опозиція після міських виборів
  Наступний матеріал
  У Київській області майже 4 тисячі дітей - сироти або позбавлені батьківського піклування
  Теги:
  Loading...