Підробні документи
Підробні документи Facebook / СБУ

Забезпечували терористів "Л/ДНР" документами – у Києві СБУ викрила підпільну типографію

Зловмисники постачали бойовикам фальшиві дипломи про вищу освіту, водійські посвідчення, паспорти та інші документи

У Києві Служба безпеки України викрила підпільну типографію, що друкувала терористам фальшиві документи. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як стало відомо, упродовж двох останніх років зловмисники забезпечували членів терористичної організації "ДНР/ЛНР" та представників російських спецслужб підробленими документами про освіту, посвідченнями на право керування авто, свідоцтвами на право власності на авто, паспортами, посвідками на проживання тощо.

"Під час слідчих дій співробітники СБУ, зокрема, виявили фальшиві дипломи про вищу освіту для членів бандформування "МГБ ДНР" Валерія Камініна на прізвисько "Док" та Олександра Галані – "Майор", а також одного з ватажків банди "Прізрак" Леоніда Ковальова на прізвисько "Борець", що перебувають у розшуку, як члени терористичної організації", – зазначили у СБУ.

Як повідомляється, контррозвідники вилучили велику кількість офіційних бланків для виготовлення атестатів та дипломів про вищу освіту за різними спеціальностями українського, російського та радянського зразків, свідоцтва про народження та шлюб, підроблених паспортів, водійських та службових посвідчень, печаток та кліше.

Крім того, вилучено комп’ютерну техніку та технічне обладнання для підроблення документів. Триває слідство.

Нагадаємо, в лютому СБУ викрила механізм фіктивної легалізації росіян в Україні. За місяць до того правоохоронці затримали спільницю терористів, що виготовляла фіктивні документи на замовлення "ДНР".

Попередній матеріал
Міжнародний суд ООН задовольнив позов України проти РФ у частині ліквідації усіх форм расової дискримінації
Наступний матеріал
Суд ООН: Росія повинна дозволити в Криму діяльність Меджлісу й освіту українською мовою
Loading...

СБУ викрила механізм фіктивної легалізації росіян в Україні

СБУ затримала спільницю терористів, що виготовляла фіктивні документи на замовлення "ДНР"

Журналіст розповіла про схеми фіктивних пенсіонерів на Донбасі