tochka.net

У Києві відновили роботу три центри видачі біометричних паспортів та ID-карт

Решта центрів обслуговування громадян "Паспортний сервіс" працюють через підрозділи міграційної служби

У м. Києві три центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс" відновили роботу в повному обсязі, інші центри паспортного сервісу працюють через підрозділи Державної міграційної служби (ДМС). Про це йдеться в інформаційному повідомленні на сайті ДП "Документ".

Так, згідно з повідомленням, три столичні сервісні центри за адресами: бул. Т. Шевченка, 27; пр. М. Бажана, 1-Е; Документ-сервіс Готово, пл. Л. Українки, 1, працюють в повному обсязі як з оформлення, так і видачі закордонних паспортів та ID-карт.

Решта центрів обслуговування громадян "Паспортний сервіс" працюють у режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID-карт через підрозділи міграційної служби.

"Якщо ви отримали SMS про готовність документів і не маєте можливості почекати з отриманням паспорта, ви маєте можливість отримати його в територіальних підрозділах ГМС. Щодо попереднього погодження необхідно звернутися за телефоном центру", – сказано в повідомленні. Наголошується, що в кожного центру свій телефон.

Як повідомляв 5.UA, 6 квітня 2017 року Європарламент схвалив безвізовий режим з Україною, і того ж дня сервіси з оформлення документів припинили роботу: почасти через ажіотаж на біометричні паспорти, які потрібні для безвізового в'їзду до ЄС, а також через слідчі дії, що проводяться силовиками. У ДП "Документ" заявили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів у телекомунікаційних компаніях.

Відомо, що головне слідче управління СБУ проводить досудове слідство у кримінальному провадженні, відкритому за ч.5 ст.191 ч.1 ст.328 та ч.1 ст.366 КК України. В його рамках встановлено, що в 2014-2015 роках спеціалізоване держпідприємство виконувало роботи зі створення, побудови та налаштування захищеної телекомунікаційної мережі для ДМС. За інформацією спецслужби, під час виконання контракту в результаті попередньої змови з окремими посадовими особами ДМС і Держслужби спеціального зв'язку частину грошей було привласнено.

Дивіться також фото за темою:

Як у Раді раділи новині про безвізовий режим з ЄС – фотогалерея

/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України
/
Верховна Рада України

Попередній матеріал
"Лишаються локальні загоряння": У ДСНС відзвітували про розмінування Балаклії та 9 прилеглих населених пунктів
Наступний матеріал
Через вогнепальне поранення у Васильківському гарнізоні загинув військовий ВПС ЗСУ
Loading...

Петренко розповів, скільки біометричних закордонних паспортів зможуть видати до кінця року

У ДП "Документ" розповіли, коли відновлять роботу сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів

Сервіс із видачі закордонних паспортів повністю відновив свою роботу

Українці обвалили сайт із видачі закордонних паспортів

Як "служиться" хаммерам в ЗСУ - відео

У буферній зоні на Донбасі проживають понад 400 тис. людей - Селещук