У Києві відкрився ювілейний фотоконкурс газети "День" (РЕПОРТАЖ)

  Визначна подія для любителів фотомистецтва. В Українському домі у Києві - відкрився ювілейний - десятий - фотоконкурс газети "День". На виставку надійшли близько 2-х тисяч робіт із різних регіонів України. З них журі відібрало 250 найкращих. Після виставки у Києві - фото можна буде побачити і в інших містах України.
  Найвищу нагороду "приз призів" та 35 тисяч гривень отримав Ігор Добровольський за фото "Повінь забрала трьох дітей". Каже - діти загинули через те, що перекинувся човен, у якому вони намагалися врятуватись від стихії. Розповідаючи про це, досі не може стримати сліз.

  Ігор Добровольський, фотограф: "Під час того як я робив цю фотографію я плакав сам. Що тут ще сказати. Я просто зараз це все пам`ятаю. Моторошно стає".

  Ігор розповідає - вже будучи у Києві намагався знову розшукати ту сім`ю. Але вони переїхали у інше село і він втратив з ними зв`язок. За словами головного редактор газети "День" Лариси Івшиної, щоб зробити таке фото, потрібен не лише талант, а й справжня громадянська мужність. Утім, на фотовиставці не лише сумні моменти життя, додає пані Лариса. Є тут й чимало радісних. І всіх їх об`єднує спільна риса.

  Лариса Івшина, головний редактор газети "День": Це життя всупереч недосконалій політиці, це допомога один одному, незважаючи на політиків, це радість всупереч і це перемога над собою".

  Окрім уже традиційних тем фотоконкурсу, цьогоріч глядачі зможуть побачити і нову серію - "Світ очима дітей". Вік фотографів в ній до 18 років. На відкриття фотоконкурсу завітали як колектив газети "День", так і друзі та партнери видання. У кожного - власне думка про найкращу фотографію.

  Фотовиставку "Дня" називають однією із найяскравіших в нашій країні. Після Києва, фотографії помандрують містами України.

  Олена Угрин, Олег Комар, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.10Мб)
  Попередній матеріал
  На Тернопільщину завітав хор з Нідерландів, який співає солов`їною (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Переддень парламентських виборів в Австрії
  Теги:
  Loading...