Переддень парламентських виборів в Австрії

  Останній день перед парламентськими виборами і в Австрії. Головна інтрига цьогорічних перегонів - чи зможуть ультра-праві поліпшити результат, який вони здобули 2 роки тому.
  Чинна коаліція між консервативною народною партією та лівими соціал-демократами розпалася у червні. Напередодні волевиявлення соціологічні опитування свідчать: радикали можуть подвоїти результат, який вони здобули на виборах 2006 року. Варто зауважити - Австрія стала першою країною в Євросоюзі, яка дала право голосу 16-ти та 17-ти річним громадянам. Експерти висловлюють думку, що голоси 200 тисяч підлітків відійдуть саме ультра-правим, оскільки молоде покоління ліпше сприймає радикальні заклики, аніж соціальні гасла.

  Вернер Файман, кандидат від соціал-демократів: "Ми будемо розвивати соціальну сферу, працюватимемо над покращенням екологічної ситуації. Ми хочемо бути ближчими до наших громадян та до Євросоюзу. На міжнародному рівні, Австрія - нейтральна країна, яка завжди була посередником у переговорах за мир та права людини. І я хочу, щоб так було і в майбутньому".

  Ганс Крістіан Штрахе, кандидат від Партії Свободи: "Ми повинні поважати один одного та нашу культуру. Хоча я поважаю іслам, у мене багато друзів з арабських країн і я розумію проблеми, з якими зіштовхуються люди у ісламському світі".
  Попередній матеріал
  У Києві відкрився ювілейний фотоконкурс газети "День" (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Теракт у Сирії - 17 людей загинули
  Теги:
  Loading...