4ubuk.blogspot.com

У Києві відбулася хода "Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні"

Кілька сотень людей взяли участь у ході "Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні" у столиці. Рушили від Українського Дому до алеї Героїв Небесної Сотні. Там відбувся молебень за загиблими активістами

Кілька сотень людей зібралися у центрі столиці, щоб взяти участь у ході вшанування пам'яті загиблих Героїв. Хода стартувала від Українського дому, люди попрямували Хрещатиком до каплички на алеї Героїв Небесної Сотні. Люди вигукували патріотичні гасла та несли прапори сотень Майдану.

"В даний момент, знаходячись не на сході, а маючи можливість тут бути в Києві, прийшли на Майдан, щоб зустріти своїх побратимів з ким були на Майдані", - розповів військовослужбовець.

На алеї Небесної Сотні відбувся молебень та покладання квітів, вшанувати пам'ять героїв з'їхалися люди з інших областей.

"Я тут, тому що я три місяці була волонтером на Майдані, на моїх очах багато людей гинуло та багато було поранених", - говорить волонтер Майдану.

Три роки тому зі сподіваннями, що їх таки почує влада, люди вийшли на Майдан. Втім режим Януковича відреагував жорстоко. Трагічні події 18-20 лютого призвели до втрат українців, яких назвали Героями Небесної Сотні.

Дивіться також:

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тривають агресивні дії ворога під Авдіївкою: кількість випущених боєприпасів іде на сотні
Наступний матеріал
На Сумщині у військовій частині 58-ї бригади сталася пожежа: загинуло двоє бійців

У Харкові розшукують талановитого скульптора для створення меморіалу Героям Небесної Сотні

Мітинг-реквієм та посталий янгол: у Вінниці вшанували Героїв Небесної Сотні

Адвокати Небесної Сотні: правоохоронці, які можуть бути причетні до розстрілів на Майдані, досі займають свої посади