Коронавірус
Коронавірус Depositphotos

У Києві тест на коронавірус показав позитивний результат у військового пенсіонера

  Читайте по-русски
  Чоловікові провели два експрес-тести, один з них дав позитивний результат

  До Національного військово-медичного клінічного центру ГВКГ прийняли пацієнта з підозрою на коронавірус, повідомляє Служба зв'язків з громадськістю Командування Медичних сил Збройних сил України.

  Згідно з повідомленням, 17 березня пенсіонер Міністерства оборони України звернувся до центру зі скаргами на стан здоров'я. Під час обстеження зі слів пацієнта було виявлено, що він контактував зі своїм другом, у якого начебто було ГРЗ. Також він повідомив, що до його друга нещодавно приїздили діти, які мешкають за кордоном.

  Військовому пенсіонеру провели два експрес-тести щодо перевірки на можливе захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, один з тестів дав позитивний результат. Військові лікарі негайно повідомили епідеміологів 10 регіонального санітарно-епідеміологічного управління, які передали інформацію до Київського міського лабораторного центру для встановлення кола можливих контактних осіб.

  Наразі хворого ізолювали у спеціальному боксі клініки інфекційних захворювань Національного військово-медичного клінічного центру ГВКГ. Для підтвердження попереднього діагнозу в чоловіка взяли біологічні проби на захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, які відправили до Київського міського лабораторного центру. Результати досліджень надійдуть до військового госпіталю протягом трьох робочих днів.

  Нагадаємо, в Україні станом на 20:00 вівторка, 17 березня, офіційно зареєстровано 14 випадків коронавірусу, два з них летальні. 

  Попередній матеріал
  Росія застосовує у Криму такі самі важелі тиску, як у Чечні – Чубаров
  Наступний матеріал
  В Україні ще більше потеплішає – де чекати +18°C
  Loading...

  ПЦУ обмежить присутність людей на богослужіннях під час карантину

  У Києві посилюють обмеження через коронавірус – що закриють

  Ємець представив законопроєкт щодо боротьби з коронавірусом

  Нардеп Гончаренко закупив тести на коронавірус для свого округу

  У Нацбанку розповіли, як знезаражуватимуть гривні

  В Україні через коронавірус можуть посилити карантинні обмеження