У Києві стартував кубок з картонного моделювання [відео]

  Відкритий кубок Києва з картонного моделювання стартував в Українському домі. Протягом дня містяни та гості столиці зможуть побачити кілька сотень мініатюрних робіт - картонні копії архітектурних пам`яток, роботи та військові конструкції з паперу.

  Берлінський собор, Церква Святого Матіаса у Будапешті, російський Кремль. У Києві сьогодні можна побачити чи не усю Європу. Щоправда, у мініатюрі.

  З цього матеріалу - і точна копія Собору Святого Петра у Ватикані. Макет резиденції Папи Римського на польському конкурсі картонного моделювання у вересні посів перше місце. І недивно - налічує понад дві з половиною тисячі дрібних деталей.

  В експозиції - не лише архітектурні пам`ятки. З картону - танки, бронетранспортери, літаки, цивільні та військові кораблі та навіть харчі. Відтворені до найменших дрібниць.

  Щоби творити мініатюрне мистецтво, моделісти озброюються справжнім хірургічним набором.  

  Свої роботи на конкурс привезли не лише українці. Ще поляки та росіяни. З Караганди до Києва прибув і ось цей робот-термінатор. Гратися ним не можна - лише ручкатися - і то обережно.

  Оцінювати картонне мистецтво у Києві буде ціла суддівська колегія.  

  Переможців у неділю нагородять медалями та Кубком Києва. Окрема номінація - приз глядацьких симпатій. Усім відвідувачам протягом двох днів пропонують голосувати за найкращі творіння. Перших фаворитів кияни вже обрали.

  Марія Коренюк, Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Масові протести у Нью-Йорку: затримано 700 осіб
  Наступний матеріал
  У Данії запровадили податок на масну їжу
  Теги: