Масові протести у Нью-Йорку: затримано 700 осіб

  До семисот зросла кількість затриманих під час демонстрацій в Нью-Йорку. Кілька тисяч людей намагалися перекрити Бруклінський міст. Щоби цього не допустити, поліція застосувала силу. Тим часом протести з Уол-Стріт перекинулися на інші американські міста. Мітинги проти фінансової політики США відбулися у Лос-Анджелесі, Чикаго та Денвері.

  Масовими затриманнями завершилася акція нью-йоркських протестувальників поблизу Бруклінського мосту. Поліція стверджує - мітингувальники вийшли на проїжджу частину й спробували перекрити рух. Учасники ж акції розповідають, що правоохоронці самі спочатку пропустили їх на дорогу, а жодних закликів вийти на тротуар вони не чули.

  Демонстрації проти антикризових заходів влади США пройшли також у ділових районах Чикаго й Денвера, та поблизу міської ради в Лос-Анджелесі. Учасники акцій звинувачують уряд у зниженні рівня життя, високому рівні безробіття й порятунку від банкрутства багатих за рахунок бідних.

  Протестувальниця: "Влада стала корумпованою. Вона діє неправильно. Прагнення отримати прибуток керує всім, а цей прибуток не спирається на зростання виробництва. Він несправжній".

  Масові акції протесту тривають у Нью-Йорку вже кілька тижнів. Неодноразово відбувалися сутички мітингувальників з поліцією в центральних районах мегаполіса. Більшість затриманих правоохоронці відпускають після попередження про відповідальність за порушення громадського порядку. Активісти руху "Захопи Уол-Стріт" закликають протестувальників зимувати у наметовому містечку в одному з парків Манхеттена.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Рекордна спека у Німеччині
  Наступний матеріал
  У Києві стартував кубок з картонного моделювання [відео]
  Теги: