jfp.org.ua

У Києві презентували правозахисний сайт про свавілля під час конфлікту на Донбасі

  На сайті є розділ, який наповнюється свідченнями очевидців

  Правозахисники презентували сайт "Справедливість заради миру на Донбасі", який містить інформацію про злочини і порушення прав людини, скоєні під час конфлікту на сході України. Про це на презентації в п'ятницю, 1 липня, в Києві розповіла представник Східноукраїнського центру громадських ініціатив Аліна Боднар, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Ідея нашого сайту зародилася і почала реалізовуватися в лютому 2016 року. Мета – дозволити жертвам і свідкам порушень прав людини, скоєних під час конфлікту на Донбасі, повідомляти про такі правопорушення безпосередньо правозахисникам", – розповіла Боднар.

  Вона повідомила, що одним із найважливіших є розділ, що дає змогу дізнатися про реальну ситуацію на Донбасі, "він наповнюється свідченнями очевидців, зібраними Коаліцією громадських організацій "Справедливість заради миру на Донбасі".

  Боднар розповіла, що правозахисники класифікували типи порушень на Донбасі, усі вони відображатимуться на інтерактивній карті.

  "У нас є розділ, у якому відвідувач може повідомити про порушення. Інформація передається в захищену базу Коаліції. Ми зробили все, щоб людина, яка повідомляє нам таку інформацію, була в безпеці", – наголосила вона.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше віце-спікер Ради і уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що ОРДіЛО шантажує та тероризує Україну долями заручників.

  Попередній матеріал
  Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною – ДПСУ
  Наступний матеріал
  У Львові поховали героя АТО – воїна-співака Василя Сліпака

  За тиждень у зоні АТО загинули 30 військових з Росії – ГУР

  ГУР: Росіяни стягують артилерію на "Світлодарський виступ"

  У ГУР підрахували, скільки витратила Росія на пропаганду в зоні АТО

  У ГУР зафіксували рекордні втрати окупантів за останні 2 дні

  Лідер гурту "Океан Ельзи" відреагував на загибель оперного співака на Донбасі

  Під Логвиновим убили снайпера з РФ – розвідка