За тиждень у зоні АТО загинули 30 військових з Росії – ГУР

Представник ГУР показав паспорт одного із загиблих російських військових

За цей тиждень розвідка зафіксувала загибель 30 і поранення 37 військовослужбовців гібридної армії РФ. Про це під час брифінгу заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький, інформує прес-служба відомства

Він показав паспорт одного із загиблих російських військових у районі так званого "Світлодарського виступу"  – Олександра Петровича Галкіна, 1981 року народження, місцем проживання якого була Нижегородська область РФ.

Також Скібіцький продемонстрував фотографії знайденого в зоні АТО військового обладнання, виготовленого в Росії, яке, за його словами, знаходиться на озброєнні тільки російської армії.

За словами представника ГУР, близько 60% втрат російських військ припадає на диверсійно-розвідувальні групи. Зокрема, 26 червня цього року російськими кадровими офіцерами завершено курси підготовки 80 снайперів для диверсійних підрозділів 1 армійського корпусу, що тривали з початку червня цього року в районі Благодатного.

"Підготовлений росіянами особовий склад планується направити на поповнення некомплекту особового складу диверсійно-розвідувальних груп, що виник в результаті бойових втрат", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв 5.ua, у ГУР повідомили, що росіяни стягують артилерію на "Світлодарський виступ".

Попередній матеріал
Окупанти визнали зрив курортного сезону у Криму – ЗМІ
Наступний матеріал
Польща призупиняє малий прикордонний рух з Україною – ДПСУ