У ГУР підрахували, скільки витратила Росія на пропаганду в зоні АТО

  Російський бюджет збіднів майже на 50 млн рублів

  У червні з бюджету РФ виділили 46 млн російських рублів для поширення пропаганди та активізації інформаційно-психологічних операцій проти України з тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

  Зазначається, що "незважаючи на стагнацію економіки та поглиблення внутрішніх соціальних проблем, керівництво Росії продовжує виділяти кошти для розширення пропаганди ".

  Зокрема "на розвиток цифрового телебачення та утримання органів управління інформаційною політикою та інфраструктурою зв’язку (загалом близько 300 осіб) т.зв. народних республік у червні ц.р. із бюджету Російської Федерації виділено 27 млн російських рублів для потреб т.зв. ДНР та 19 млн російських рублів для потреб т.зв. ЛНР", – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, 27 травня Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських пропагандистів. У санкційному списку, зокрема, генеральний директор телекомпанії "Первый канал" Костянтин Ернст, головний редактор сайту Novorus.info Андрій Сурков, власник холдингу "Правда.Ру" Вадим Горшенін, генеральний директор інформаційного агентства ТАСС Сергій Михайлов та інші. 

  Попередній матеріал
  Експерт: про нові тарифи на ЖКГ та створення ОСББ
  Наступний матеріал
  Чалий: США нададуть оборонне озброєння Україні найближчим часом

  Лідер Rammstein: "Я став жертвою путінської пропаганди"

  На Житомирщині СБУ виявили чоловіка, що ретранслював російське пропагандистське ТВ

  СБУ затримала тітушку-сепаратиста, який проводив антиукраїнську пропаганду у соцмережах

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти російських пропагандистів