Чалий: США нададуть оборонне озброєння Україні найближчим часом

  Буде продовжено діалог щодо подальшої реформи нової поліції, яка "має ефективний результат, але потребує завершення в масштабах всієї України", зазначив посол України в США

  Посол України в США Валерій Чалий заявив, що Вашингтон планує найближчим часом надати Україні оборонне озброєння. Про це він сказав в інтерв'ю "Укрінформу".

  "Ми також працюватимемо на напрямі безпеки й оборони. Можу сказати, що найближчим часом ви почуєте новини про нову допомогу з боку США оборонним обладнанням", – зазначив дипломат.

  За словами Чалого, серед інших напрямків роботи посольства – поновлення роботи Комісії стратегічного партнерства, яка була започаткована в 1996 році на рівні президента Кучми й віце-президента Гора, а потім продовжила роботу на рівні глав зовнішньополітичних відомств.

  Крім того, буде продовжено діалог щодо подальшої реформи нової поліції, яка "має ефективний результат, але потребує завершення в масштабах всієї України".

  "Сподіваємося на допомогу США в цьому питанні, в тому числі на рівні окремих штатів. Регіональне співробітництво буде одним із ключових напрямів нашої роботи. Ще один великий блок питань – це залучення американських інвестицій", – зауважив посол.

  Попередній матеріал
  У ГУР підрахували, скільки витратила Росія на пропаганду в зоні АТО
  Наступний матеріал
  Теракти в аеропорту Стамбула: затримано ще 11 іноземців, серед них – росіяни