Віктор Гвоздь
Віктор Гвоздь Victor Hvozd / Facebook

У Києві попрощалися з ексголовою Службу зовнішньої розвідки Віктором Гвоздем

Читайте по-русски
Гвоздь керував розвідкою Міноборони від 2008-го до 2010 року, після Майдану очолив Службу зовнішньої розвідки. Був на посаді до 2016 року

У Києві попрощалися з розвідником, генерал-лейтенантом Віктором Гвоздем. До Будинку офіцерів провести в останню путь покійного прийшло кілька сотень колег і знайомих.

Навколо кварталу вишикувалася довга черга людей із квітами. Віктор Гвоздь загинув 24 травня під час відпочинку в Єгипті. Чоловік багато років займався дайвінгом, цього разу приїхав до Дахабу, але пірнув невдало. З великої глибини почав швидко підніматися, через це розвинулася кесонна хвороба – у крові почав закипати азот. Знайомі кажуть: імовірно, сталося це через проблеми із серцем.

Гвоздь керував розвідкою Міноборони від 2008-го до 2010 року, після Майдану очолив Службу зовнішньої розвідки. Був на посаді до 2016 року. Колеги по службі кажуть: завдяки Гвоздю у перші роки війни розвідка працювала злагоджено і давала точну інформацію про плани й розташування російських військ і бойовиків на сході країни.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині попрощалися з воїном 58-ї бригади Іваном Ковальовським. Захисник мав позивний "Африка", загинув від вогнепального поранення у спину 26 квітня під час несення служби на спостережному посту на Донеччині.

Попередній матеріал
Прикордонники затримали росіянина, який закопав свій паспорт у лісі та намагався потрапити в Україну
Наступний матеріал
Парламентська імпотенція народовладдя, "білорусько-русскій" шантаж та деолігархізація – "Час Ч"
Loading...

Грузин, який загинув за Україну: у Києві попрощалися з Давидом Шартавою

У Чернівцях попрощалися із загиблим українським військовим

На Буковині попрощалися із загиблим на сході військовим

На Харківщині попрощалися із загиблим українським військовим

На Миколаївщині попрощалися з 22-річним морпіхом, у якого залишився маленький син

У Львові попрощалися з військовим, який загинув поблизу Шумів