Віталій Шишов
Віталій Шишов 5 канал

У Києві поховали білоруса Шишова, якого на початку серпня знайшли повішеним

  Читайте по-русски
  Перед похованням на Майдані Незалежності провели акцію його пам'яті

  Білоруса Віталія Шишова, якого ще на початку серпня знайшли повішеним у Києві, лише тепер поховали. Раніше цього не зробили, бо тіло загиблого не віддавали через слідчі дії, пояснила цивільна дружина загиблого Божена Жолудь.

  За похорон відповідав Білоруський дім в Україні – організація, яку очолював загиблий. Церемонію провели в неділю, непублічно і без камер. Перед похованням на Майдані Незалежності провели акцію його пам'яті.

  Нагадаємо, Віталій Шишов уранці 2 серпня вийшов на пробіжку в Києві та зник. Наступного дня чоловіка знайшли повішеним. В оточенні білоруса не вірять у самогубство і заявили, що він не міг накласти на себе руки. Переконані, що ця смерть – справа рук режиму Лукашенка. Адже Шишов у Білорусі брав активну участь в акціях протесту після президентських виборів 2020 року, за результатами яких Олександр Лукашенко оголосив про свою чергову перемогу. А після переїзду до України допомагав тут виявляти агентів КДБ Білорусі, зазначали його друзі.

  Про причетність самопроголошеного чільника Білорусі до смерті Шишова зауважили і в Європарламенті. А міжнародне інтернет-видання Bellingcat заявило що проведе власне розслідування

  Попередній матеріал
  Очільник Pfizer озвучив прогноз, коли світ повернеться до "нормального життя"
  Наступний матеріал
  Кабмін звільнив останніх членів наглядової ради "Нафтогазу" – і призначив нове правління
  Loading...