flickr.com

У Києві планують перейменувати одну з вулиць на честь Папи Римського

  У столиці перейменують ще одну вулицю, площу, проспект та міст

  В рамках закону про декомунізацію вулицю Патріса Лумумби мають намір перейменувати на вулицю Іоанна Павла II. Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

  "На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили проект рішення "Про перейменування вулиці, проспекту, площі та мосту у місті Києві. Відповідним проектом рішення пропонується перейменувати: Московський міст на міст імені Георгія Фукса, вулицю Патріса Лумумби на вулицю Іоанна Павла II, проспект Возз'єднання на проспект Соборності, площу Московську на площу Деміївську", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, відповідне рішення буде сприяти демократизації українського суспільства і його просуванню на шляху до європейських цінностей, а також пам'яті видатних діячів і відображенню в топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність.

  Усі зазначені перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО.

  Наголошується, що зазначений проект рішення має ще розглянути постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків, а після його винесуть на пленарне засідання Київради. 

  Нагадаємо, у Мукачевому депутати одноголосно підтримали перейменування міста.

  Попередній матеріал
  Спецоперація в готелі "Либідь": ситуацію прокоментували сторони конфлікту
  Наступний матеріал
  Ісландський прем'єр уточнив: він не подавав у відставку
  Теги:
  Loading...

  Москаль перейменував ще три вулиці на Закарпатті

  У закарпатському селі відмовилися перейменувати вулицю Леніна на честь Леннона

  У Краматорську хочуть перейменувати вулицю Героїв Небесної Сотні

  Московський проспект у Києві перейменують на честь Степана Бандери

  У Дніпропетровську перейменували проспект Карла Маркса

  5 канал - трансляція наживо