Facebook / Roman Sinicyn

Спецоперація в готелі "Либідь": ситуацію прокоментували сторони конфлікту

Cуд постановив задовольнити вимоги позивача "Хотел Проперті" і надати йому можливість безперешкодного доступу до приміщень готелю "Либідь"

Господарський суд Києва прийняв рішення виселити ПАТ "Перехідний банк "РВС банк" з ​​приміщення готельного комплексу "Либідь" і передати в розпорядження ТОВ" Хотел Проперті ". Сьогодні виконавча служба забезпечувала виконання цього рішення суду. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як повідомили в прес-службі ТОВ "Хотел Проперті", повідомляє "РБК-Україна", між "РВС банк" та ТОВ "Хотел Проперті" був укладений договір оренди комплексу, згідно з яким орендар взяв на себе зобов'язання провести необхідні підготовчі та ремонтні роботи, і здійснювати готельну діяльність.

Згідно з повідомленням прес-служби, заступник директора ТОВ "Хотел Проперті" Руслан Назарчук заявив, що, незважаючи на укладений договір оренди, орендар так і не зміг приступити до його виконання, оскільки не був допущений в будівлю готелю людьми у камуфляжній формі і "тітушками".

"Починаючи з 30 жовтня 2015 року ТОВ "Хотел Проперті" є орендарем готельного комплексу, проте приступити до повноцінної роботи не є можливим, так як нас не пускають в будівлю готелю, в тому числі, незрозумілі камуфльовані люди, які вступили в злочинну змову з колишнім власником готелю - Скоробогатовим Мстиславом Петровичем", - заявив Назарчук. 

Співвласник готелю "Либідь" Мстислав Скоробогатов в середу, 6 квітня, 2016 року, повідомив на своїй сторінці в Facebook про спробу рейдерського захоплення будівлі.

"Уже сьогодні чекаємо рейдерське захоплення готелю "Либідь" з биттям скла і провокаціями. Захоплювати буде депутат російської Держдуми Олександр Бабаков, №24 в списку ЄС щодо санкцій у зв'язку з агресією Росії проти України. Захоплювати так само як і майже 10 років тому готель "Русь". Як 4 роки тому готель "Славутич". Через завідомо неправосудне рішення", - зазначив Скоробогатов.

У свою чергу, інформує "Інтерфакс-Україна", як Скоробогатов стверджує, що  постанови суду про примусове виселення з приміщення готелю немає, хоча у поліції Києва заявили, що правоохоронці забезпечують правопорядок біля готелю на площі Перемоги, там сьогодні виконавча служба забезпечувала виконання рішення суду.

Своєю чергою "РВС банк" заявив в суді про невиконання "Хотел Проперті" взятих на себе зобов'язань і відсутності умислу на використання приміщення за призначенням, а тому відповідач не бачить підстав для передачі приміщень.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", на сайті Єдиного реєстру судових рішень зазначено, що 15 березня 2016 року суд постановив задовольнити вимоги позивача ("Хотел Проперті") і надати йому можливість безперешкодного доступу до приміщень готелю "Либідь" (загальна площа 15,7 тис. кв. м) з метою здійснення господарської діяльності, надати можливість встановлення охорони і пропускного режиму в приміщеннях.

Однак, як зазначає позивач в своїй позовній заяві, він позбавлений можливості здійснювати госпдіяльність у приміщеннях, оскільки відповідач чинить перешкоди. Крім того, "Хотел Проперті" заявив про перерахування "РВС банку" гарантійний внесок у розмірі 2,5 млн грн.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше у поліції Києва розповіли подробиці спецоперації, що відбувається біля готелю "Либідь". 

Попередній матеріал
Японія виділила $13,6 млн на відновлення Донбасу - Порошенко
Наступний матеріал
У Києві планують перейменувати одну з вулиць на честь Папи Римського
Теги:
Loading...

У Києві з райуправління поліції невідомі викрали арештовані автівки

Поліція: До пошуків зниклого львів'янина, який скористався BlaBlaCar, долучили кінологів

Поліція назвала станції столичного метро, на яких найчастіше стаються крадіжки