wikimapia.org

Поліція назвала станції столичного метро, на яких найчастіше стаються крадіжки

  Полюють злодії здебільшого на мобільні телефони та гаманці

  43 крадіжки - стільки злочинів лише за березень нарахувала поліція у столичній підземці. Утім на "гарячому" вдалося спіймати лише сімох зловмисників. Загалом же від початку року жертвами крадіїв у київському метро стали більше сотні пасажирів. Полюють здебільшого на мобільні телефони та гаманці.

  У списку "найнебезпечніших" окрім "Вокзальної" - "Деміївська", "Теремки", "Харківська" та "Житомирська". А також пересадкові станції та кінцеві зупинки, де скупчення людей найбільше.

  Утім, криміногенну ситуацію у столичній підземці, порівняно з минулим роком, вдалося поліпшити, звітують у поліції. Тепер у вагонах їздять "копи" в цивільному. Адже, щоб скласти протокол, необхідно зловити крадія на гарячому. Утім, за ґрати зловмисника не посадять - лише оштрафують.

  "Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Іподром" та "Славутич" - ці станції поліцейські називають найбезпечнішими. Цьогоріч там не зафіксували  жодної крадіжки. Однак пильнувати свої речі необхідно будь-де, кажуть правоохоронці. Закликають ховати гаманці та телефони у внутрішні кишені і без потреби не витягати, щоб не привертати уваги злодіїв.

  Якщо вас пограбували, слід звернутися до постового поліцейського або до чергового станції. Окрім цього, вкрадені речі також можна знайти і в бюро знахідок, яке на станції "Нивки". 

  Попередній матеріал
  Прокурор Стоянов, через якого в Одесі не вщухають протести, підпадає під люстрацію – Мін’юст
  Наступний матеріал
  Підозрювані у вбивстві адвоката Грабовського причетні до ще однієї насильницької смерті – Матіос
  Теги:
  Loading...

  У столичному метро підвищено заходи безпеки

  У київському метро та аеропорту посилили заходи безпеки

  Найдорожча станція метро, найвіддаленіша галактика та небувала кількість снігу - чим дивує світ

  У Нью-Йорку відкрили станцію метро за $4 млрд