43 крадіжки - стільки злочинів лише за березень нарахувала поліція у столичній підземці. Утім на "гарячому" вдалося спіймати лише сімох зловмисників. Загалом же від початку року жертвами крадіїв у київському метро стали більше сотні пасажирів. Полюють здебільшого на мобільні телефони та гаманці.
У списку "найнебезпечніших" окрім "Вокзальної" - "Деміївська", "Теремки", "Харківська" та "Житомирська". А також пересадкові станції та кінцеві зупинки, де скупчення людей найбільше.
Утім, криміногенну ситуацію у столичній підземці, порівняно з минулим роком, вдалося поліпшити, звітують у поліції. Тепер у вагонах їздять "копи" в цивільному. Адже, щоб скласти протокол, необхідно зловити крадія на гарячому. Утім, за ґрати зловмисника не посадять - лише оштрафують.
"Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Іподром" та "Славутич" - ці станції поліцейські називають найбезпечнішими. Цьогоріч там не зафіксували жодної крадіжки. Однак пильнувати свої речі необхідно будь-де, кажуть правоохоронці. Закликають ховати гаманці та телефони у внутрішні кишені і без потреби не витягати, щоб не привертати уваги злодіїв.
Якщо вас пограбували, слід звернутися до постового поліцейського або до чергового станції. Окрім цього, вкрадені речі також можна знайти і в бюро знахідок, яке на станції "Нивки".