поліція_собака 5.ua

У київському метро та аеропорту посилили заходи безпеки

Правоохоронці у стані підвищеної бойової готовності

У київському метро посилили заходи безпеки. Правоохоронці у стані підвищеної бойової готовності. Їх кількість збільшать чи не удвічі. А персонал підземки проходить додаткове навчання.

Щопівгодини пересадкові станції обходять кінологи. Собака шукає вибухівку. Підозрілих осіб затримують. Увагу звертають на великогабаритні предмети та поведінку пасажирів. Не змовкають гучномовці, які інформують пасажирів щодо виявлення підозрілих речей та порядок евакуації. Від початку 2016 року до поліції надійшло 5 звернень щодо замінування метрополітену - усі хибні. За невдалий жарт за ґратами проведе 4 роки псевдомінер. Загалом, у поліції підземки констатують, що торік кількість повідомлень про підготовку вибуху супроти 2014 року зменшилася чи не втричі.

У посиленому режимі нині патрулюють і аеропорт "Київ" у зв'язку з терактами у Брюсселі. Про це повідомив начальник відділу прикордонної служби "Жуляни" Петро Проценко. Відтепер термінал та приміщення навколо нього перевіряють кінологи з собаками, які навчені шукати вибухівку. Водночас у прес-службі "Києва" заявили, що розпорядження про підсилення рівня авіаційної безпеки їм не надходили.

Низка терактів у Брюсселі сталася у вівторок вранці 22 березня. Спершу був подвійний вибух в аеропорту. Його будівля частково пошкоджена, загорівся один з терміналів. Вже за годину інший вибух пролунав у метро неподалік штаб-квартири ЄС. За офіційними даними, загинула 31 людина. У країні оголосили найвищий рівень терористичної загрози. Посилили безпеку і більшість європейських країн. Відповідальність за теракти на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

Попередній матеріал
Платіжки за газ перерахують та повернуть кошти - Кабмін
Наступний матеріал
ГУР: На Донбас з РФ перекидають "Гради", під Ясинуватою розгорнули радіолокаційний комплекс "Зоопарк-1"
Теги:
Loading...

Міністр охорони здоров'я Бельгії: в брюссельських терактах загинула 31 людина

У Брюсселі схопили підозрюваного у скоєнні терактів в аеропорту – ЗМІ

Світ вшановує пам'ять жертв терактів у Брюсселі

Українців серед жертв серії вибухів в Брюсселі немає – МЗС

Теракти у Брюсселі: кількість жертв зростає

Турчинов: У кривавого терору на Донбасі, у Туреччині, Парижі і Брюсселі – ті самі режисери