images.unian.net

У закарпатському селі відмовилися перейменувати вулицю Леніна на честь Леннона

  Нова назва – Слов'янська

  У селі Калини Закарпатської області депутати сільради відмовилися перейменовувати вулицю Леніна на Леннона. Натомість вулиця отримала назву Слов'янська, передає "Радіо Свобода".

  "Геннадій Москаль звинуватив керівництво села в затягуванні зі зміною назви головної вулиці і видав розпорядження про перейменування вулиці Леніна на вулицю Леннона. Місцевих жителів ця ініціатива розлютила - днями на сільській сесії депутати все ж перейменували вулицю, але у Слов'янську", - мовиться в публікації.

  Водночас на офіційному сайті чільника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля сьогодні розміщена інформація про те, що він декомунізував ще 15 топонімів – з’явилися вулиці героїв Карпатської України, відомих живописців та політичних діячів минулого.

  Нагадаємо, на початку березня чільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування комуністичних вулиць у населених пунктах області. У документі зазначалося, що вулицю Леніна в селі Калини назвали на честь британського співака й композитора, учасника гурту The Beatles Джона Леннона. 

  Як повідомляв 5.ua, у Краматорську хочуть перейменувати вулицю Героїв України на вулицю Вознесенського; вулицю Героїв Небесної Сотні на вулицю Правову; вулицю Григорія Сковороди на вулицю Медову.

  Попередній матеріал
  Яценюк: Мені і моїй команді заважали працювати
  Наступний матеріал
  Екс-"коп" Олександр Харченко: Якщо найближчі місяці стануть гарячими – це буде тестом для нової поліції
  Loading...

  Запорізького Леніна 29 годин знімали з постаменту

  На Луганщині демонтували ще одного Леніна

  У Дніпродзержинську демонтували пам'ятник Феліксу Дзержинському

  Комітет Ради підтримав перейменування Дніпропетровська