5.ua

У Криму зникли троє автомайданівців, серед яких син Гриценка (оновлено)

  Організація "Amnesty International" долучилася до пошуку автомайданівців, які зникли напередодні у Сімферополі. Про це повідомив народний депутат Анатолій Гриценко, чий син Олексій перебуває серед імовірно викрадених активістів.

  Троє автомайданівців із Києва, серед яких був і син Анатолія Гриценка, зникли в Криму. Першим про повідомив на своїй сторінці в Facebook сам екс-міністра оборони.

  Зв'язок з ними обірвався учора о 23:00. Автомайданівці встигли повідомити: у Симферополі на вул. Авіаційній за їхньою машиною – Toyota Camry, номер АА4464АХ – гналися три джипи, лунали постріли. Зранку четверга на виїзді з міста Севастополя за ними слідкували з машини Honda Accord, з номером СН2419АА.

  Імена зниклих: Олексій Гриценко (координатор Автомайдану, старший син Анатолія Гриценка), Сергій Супрун і Наталія Лук'янченко.

  У Криму активісти перебували весь останній тиждень. Разом з автомайданівцями та хлопцями з Меджлісу – купували і розвозили по військових частинах півострова продовольство, медикаменти, електричні генератори та інші необхідні для життя військових речі.

  Система моніторингу через Life360 вказує, що зниклі активісти (принаймні, їхні телефони) мають бути на території нещодавно захопленого російськими солдатами військового комісаріату за адресою: Сімферополь, вул. Київська, 152. Втім охорона військкомату стверджує, що там нікого з автомайданівців немає.

  На прохання Анатолія Гриценка у місцевій міліції представником Меджлісу вночі зареєстрована заява про зникнення, результатів їхнього пошуку поки що немає. 

  Усіх, хто можливо бачив активістів чи зниклу автівку – просять про це негайно повідомити. Подробиці зникнення 5-му каналу телефоном розповів батько зниклого активіста – Анатолій Гриценко.

  Анатолій Гриценко, батько Олексія Гриценка: "Автомайдан із Києва, разом із активістами в Криму, в тому числі з хлопцями із Меджлісу - допомагали нашим військовим, яких кинула держава, доставляли туди харчі, доставляли їм медикаменти, електричні генератори, інші речі. Вчора вони за собою помітили сліжку в Севастополі. О 23-й годині був останній дзвінок, їхали в районі офісу Меджлісу, хотіли там сховатися, була стрілянина. Після цього було втрачено зв’язок, хоча по системі моніторингу ми вияснили, що вони – або, принаймні, телефони – перебувають в приміщенні колишнього військкомату, який захопили російські війська. Не визнають охоронці військкомату, серед яких є і так звана «самооборона» , і російські військові, що там перебувають якісь люди".

  Попередній матеріал
  Росіяни везуть пересувні електростанції з Сочі до Криму (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  До Києва прибули 8 сенаторів США на чолі з Маккейном