У Криму щодо татар діє принцип "дровенята у вогонь" – Мінінформполітики

  За травень більше у Криму зафіксовано 50 правопорушень

  Політика репресій і залякування у Криму не змінилася. Про це у ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявила перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар.

  "Тут головним є те, що діє принцип "дровенята у вогонь". Для того щоб підтримувати оті умови залякування, щоб люди відчували, що завтра жертвою може стати будь-який кримський татарин, що він може бути наступним. Вони публічно і системно мають впроваджувати такі історії, де зникають люди. І це така політика, яка не зміниться за жодних обставин. Аби, по-перше активну частину кримськотатарського народу змусити залишити Крим, а ті, хто залишився, фактично змусити мовчати", – заявила Джеппар.

  Своєю чергою член Меджлісу кримськотатарського народу Ескандер Барієв розповів: "За останній місяць, за травень, більше 50 правопорушень. Це й обшуки, і незаконне затримання, і суди, які проводяться, а щодо громадян України їх не мають права проводити, і ми все це фіксуємо".

  За його словами, у травні найбільш гучними подіями були: зникнення активіста кримськотатарського національного руху, члена виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова та затримання і черговий арешт ще чотирьох осіб.

  "І насправді по Криму 25 осіб є політв'язнями, із них – 18 кримських татар", – констатував Барієв.

  Як повідомляв 5.ua, лідер Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що РФ готує показове шоу для світу з кримськими татарами.

  Попередній матеріал
  Трагедія на нафтобазі БРСМ під Києвом: загиблому рятувальнику Андрію Тарасенку встановили пам’ятну дошку
  Наступний матеріал
  Останній рік побив антирекорд за кількістю жертв війни, терактів і біженців

  Окупанти у Криму затримали ще одного кримського татарина

  МЗС висловило протест і назвало політичними репресіями суд окупантів над чотирма татарами

  У Криму вбили кримську татарку

  Amnesty International зробила заяву щодо викраденого кримського татарина

  Окупанти відпустили затриманих напередодні трьох кримських татар лише зранку

  5 канал - трансляція наживо