Facebook / Эльзара Ислямова

Російські окупанти закрили компанію координатора блокади Криму Іслямова

Суд припинив роботу компанії "СімСітіТранс" на 90 діб

Вранці в середу, 29 червня 2016 року, кримська "влада" припинила роботу транспортної компанії координатора громадянської блокади Криму Ленура Іслямова ТОВ "СімСітіТранс". Про це у Facebook повідомила керівник студії Qaradeniz production, яка працює в Криму, Ельзара Іслямова.

"Уперше за 14 років автобуси "СімСітіТранс" не вийшли на міські і міжміські рейси. Федеральна служба судових приставів о 6:00 припинила діяльність підприємства", – написала вона.

За даними "влади" Сімферополя, автобуси ТОВ "СімСітіТранс" не вийшли сьогодні на міські маршрути "у зв'язку з припиненням дії ліцензії на перевезення".

При цьому автобуси компанії, яку пов'язують з координатором громадянської блокади Криму Ленуром Іслямовим, замінили інші міські перевізники.

/
/
/
/
/
/
/

За даними кримських ЗМІ, так звана адміністрація Сімферополя "розірвала договірні відносини з ТОВ "СімСітіТранс" на обслуговування семи муніципальних автобусних маршрутів регулярного сполучення", у зв'язку з чим протягом найближчих днів у Сімферополі "можливі деякі збої з транспортом".

За даними так званого "кримського управління Федеральної служби судових приставів (ФССП)", "суд" припинив роботу компанії "СімСітіТранс" на 90 діб. При цьому опечатані приміщення компанії та автобуси.

Як повідомляв 5.ua, 22 червня 2016 року уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв доповів у ПАРЄ про розмах репресій окупаційної влади в Криму.

Попередній матеріал
На Львівщині на двох нетверезих чоловіків накинувся лев
Наступний матеріал
Український штангіст став третім на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Туреччина не змінить політику щодо України та Криму попри відлигу у стосунках з РФ

На форум до окупованого Криму не пустили представників з "ДНР" та "ЛНР"

У Києві пройшла акція на підтримку затриманих окупантами кримчан

Порошенко привітав кримських татар з Днем національного прапора

На Чонгарі втричі збільшилася черга автівок до Криму

Марина Порошенко побувала у таборі "Артек", який переїхав з анексованого Криму