У Крим направили підрозділи столичної міліції

  Кримських правоохоронців посилили київськими. Майже півтисячі військовослужбовців внутрішніх військ та бійців спецпідрозділу "Барс" прибули до Сімферополя і вже завтра стануть на варту правопорядку в курортних регіонах півострова.

  Військовослужбовець строкової служби Андрій Чорногорець уперше потрапив до Криму - й одразу отримав бойове завдання. Вже у четвер він зі своїм собакою Каратом, натренованим на затримання злочинців, заступає на патрулювання однієї з криміногенних зон Сакського району.

  Упродовж двох місяців київські військові та правоохоронці допомагатимуть кримським. Патрулі нестимуть цілодобове чергування в приморських містах та селищах півострова. Під їхнім наглядом перебуватиме майже 200 кілометрів узбережжя – від західного до південного берега Криму.

  Посилення нарядів патрульно-постової служби у Криму відбувається щоліта. Допоміжний контингент тут зустрічають п’ятий рік поспіль. І результат таких сумісних чергувань - помітний, запевняють кримські правоохоронці.

  Хлопців уже розподілили регіонами і сьогодні доправлять до місць чергування. На облаштування та знайомство із маршрутами в них лише доба.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, 5 канал

  Попередній матеріал
  Територію Десятинної церкви перетворили на звалище
  Наступний матеріал
  Волонтерський рух як відпочинок (репортаж)
  Теги: