У Красному Лучі запровадили платний проїзд центром міста [відео]

  Платний проїзд через центральну частину міста Красний Луч запровадила місцева влада для вантажівок. Мовляв, великогабаритний транспорт псує дороги, а гроші збирають на рахунок благодійного фонду для подальшого ремонту шляхів. Підприємці обурені таким “транспортним податком”. За допомогою звернулися до юристів. Ті вже готують звернення до прокуратури області та до Генпрокуратури.

  Кілька разів на день Володимир Таран возить вугілля з копалень до збагачувальної фабрики. Підприємство, на якому працює водієм, цього місяця не сплатило благодійний внесок та не отримало перепустку для проїзду містом. Тепер чоловік долає вдвічі довший шлях.

  Володимир Таран, водій: "Мы сейчас выезжаем на шахту «Новопавловскую», поворачиваем на шахту «Миусинку», затем через «Княгиневку» выезжаем на шахту «Яновскую»... Их нигде не ремонтируют. Их даже не посыпают. Не засыпают ямы элементарно. Разметки нет нигде. Ничего совершенно".

  Платні перепустки в місто запровадили депутати міськради - мовляв, для того, щоб збирати гроші на ремонт доріг. Внески на рахунок благодійного фонду - добровільні. Хто сплатив податок – отримує перепустку. Вона дозволяє ігнорувати розставлені дорожні знаки. 

  Сергій Лук`яненко, заступник Краснолуцького міського голови: "Могут назвать это, ну, как угодно, правильно, как угодно. Ну, есть отношения перевозчиков с благотворительным фондом. Значит, это что - спонсорская помощь... Люди работают с фондом на основании решений и утвержденного положения, мы имеем право выдавать им пропуска".

  Інша думка - у ДАІ. Офіційно заборонити в`їзд вантажівці у центр міста вони можуть, лише якщо її вага перевищує дозволену. А самовільно розставлені місцевою владою дорожні знаки - кажуть, юридичної сили не мають.

  Володимир Кишенько, начальник відділу ДАІ міста Красний Луч: "Если со стороны Правил дорожного движения смотреть, то, например, ограничить движение водителю я не могу, потому что для того, чтобы составить протокол — нужно иметь весовую. Только после взвешивания можно доказать, что здесь есть нарушение".

  За адресою, де зареєстрований благодійний фонд - житловий будинок без жодного офіса. Юристи підозрюють, що не обійшлося без шахрайства.

  Ігор Чудовський, адвокат: "Мы не нашли и директора, мы не нашли и самого фонда, вот в чем вопрос... Апетиты у них приходят во время еды. Сейчас раз мер дошел до 6 гривен с тонны. Это порядка 30 тысяч с одного предприятия за получение разового талона на проезд по территории города Красный Луч".

  Юристи вже підготували звернення до правоохоронців з вимогою з`ясувати законність благодійних внесків та обмеження руху транспорту.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Виготовлено фюзеляжу першого серійного Ан-70
  Наступний матеріал
  Тисячі туристів зустріли день імовірного кінця світу на батьківщині майя [відео]
  Теги:
  Loading...