У Краматорську нагородили рятувальників, які несуть службу на Донбасі

  Керівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергій Бочковський Краматорську нагородив відомчими відзнаками рятувальників, які несуть службу на Донбасі.


  Про це у ДСНС повідомили 27 листопада.

  "Ще півроку тому я і подумати не міг, що нам, окрім виконання основних завдань за призначенням, доведеться навчитися відбудовувати зруйновані міста, села, дитячі садки, школи, відновлювати транспортну інфраструктуру та системи життєзабезпечення, опікуватися громадянами України, які були вимушені покинути свої рідні домівки в Криму та на Донбасі. Те, що ви робите щодня, щогодини та у надлюдських умовах - справжній подвиг українців, яким небайдужа доля своєї Батьківщини. Шляхетна мета - допомогти людям оговтатися від безглуздих і безжальних дій окупантів у цю скрутну для нашої країни хвилину - заслуговує на шану та повагу", - зазначив Сергій Бочковський під час зустрічі з особовим складом підрозділів ДСНС України у Донецькій області та зведеного загону в Краматорську.

  Відомчі відзнаки за бездоганне виконання службових обов’язків  під час ліквідації надзвичайних ситуацій у зоні проведення антитерористичної операції отримали вісім рятувальників.

  Сергій Бочковський подякував усім рятувальникам, які у надскладних умовах ліквідовують надзвичайні ситуації на Донбасі, розбирають завали, рятують людей,  виявляють та знешкоджують вибухонебезпечні предмети, забезпечують безпеку населення як на звільнених територіях, так і в місцях бойових дій у період активної фази антитерористичної операції.

  Окрім цього, рятувальники Полтавської та Вінницької областей зібрали для своїх колег, а також жителів Краматорська та вимушених переселенців з зони активних бойових дій продукти харчування, товари першої необхідності, ковдри, спальні мішки та спеціального спорядження.
  Попередній матеріал
  Нова Рада: перший день
  Наступний матеріал
  Авдіївка: повсякдення прифронтового міста