КМДА
КМДА newsmir.info

У КМДА прокоментували можливість відключення Київенерго через заборгованість

Місту були виділені додаткові кошти для розрахунків за електроенергію

"Є заборгованість у споживачів перед "Київенерго" за спожиту електроенергію, і серед них компанії, які підконтрольні місту, зокрема, це Метрополітен та "Київводоканал". Проте містом були виділені додаткові кошти для Метрополітену, в тому числі, і для розрахунків за електроенергію. Тому найближчим часом ця заборгованість буде погашена", – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, повідомляє "Громадське радіо".

За словами Пантелєєва, борг "Київводоканалу" за електроенергію рівний боргу держави по водоканалу з різниці у тарифах.

"По решті компаній в Київенерго йде планова робота, щоб клієнти розрахувалися за спожиту електроенергію. Це стосується тільки підприємств, які надають послуги, і які мають отримувати компенсацію від держави по пільгах і субсидіях. Наприклад, житлові організації повинні розраховуватися з "Київенерго" за спожиту електроенергію роботи ліфтів. Водночас ці організації повинні отримати з бюджету компенсацію по пільгах і субсидіях за послуги з утримання будинків. Оскільки ці кошти повертаються державою несвоєчасно, відповідно, складно розраховуватися за спожиту електроенергію", – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Петро Пантелєєв зазначив, що, дійсно, у компанії "Київенерго" є борг перед "Нафтогазом", через що існує ймовірність відключення. Проте запевнив, що не бачить подібних загроз. 

"Основний борг "Київенерго" за газ, спожитий на виробництво тепла. Він не пов’язаний з електроенергією. Поки що номінації в "Київенерго" є, опалювальний сезон ми розпочали, і наразі вже 77% будинків запущено. Тому я тут не бачу загроз. Але ще раз повторюю – для нас дуже важливо вчасно отримувати компенсації по пільгах і субсидіях з державного бюджету, і тоді ніяких проблем не повинно бути", – заявив чиновник.

Як повідомляв 5.UA, більше 50 тисяч киян отримають перерахунок за опалення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Нафтогаз" відчутно підвищує ціну на газ для підприємств
Наступний матеріал
Українські спецпризначенці вибороли срібло у надважких міжнародних змаганнях "Cambrian Patrol"
Loading...

У Києві тепло будуть подавати за графіком, щоб уникнути аварій

Столична влада хоче знести ринок "Троєщина"

У "Київенерго" розповіли, наскільки столиця готова до зими

"Нафтогаз" відчутно підвищує ціну на газ для підприємств

Через запит Інтерполу на Київщині затримали журналістку з Казахстану, вона в ізоляторі

Саакашвілі повідомив, коли завершиться акція під Верховною Радою