У Києві знищують парк (відео)

  Друга спроба знищити парк імені Малишка біля метро Дарниця. Мешканці сусідніх будинків готові ввечері прийти на місце вирубаного скверу, щоби завадити вантажівкам завозити туди будматеріали. У ніч проти 9 червня невідомі вирвали саджанці, а наступного дня завезли щебінь. Мешканці обурені знищенням паркової зони, а майбутню забудову вважають свавіллям.

  9 травня на цьому місці Віктор Міщенко саджав ялини. Тепер замість них - купи щебеню. Чоловік каже - будівництво на місці старих сосен - свавілля. А мешканці сусідніх будинків уже готуються до протестів.

  Перших втрат парк імені Малишка зазнав на Новий Рік. Тоді забудовник знищив близько сотні сосен. Два дні тому невідомі знову продовжили роботи на місці вирубки. Викорчували пні і вирвали саджанці. Місцеві мешканці викликали міліцію.

  Хто знищив половину парку - не знають навіть його доглядачі.  

  Олена Сірома, директор КПУЗН Дніпровського району: "Повідомлення про передачу в приватну власність підприємству не було, акти обстежень не складались, ордер на знесення зелених насаджень не складались. Тобто ніякі дозволи не надавались і з нами ніякі рішення щодо знесення зелених насаджень не погоджувались".

  У мерії ситуацію довкола будівництва на території парку Малишка не коментують. А у Дніпровській райадміністрації "5 каналу" повідомили: мовляв Київрада  дала "добро" на будівництво. 

  Кримінальну справу за фактом знищення зеленої зони напередодні закрила прокуратура.  У Дніпровській РДА кажуть - всі необхідні документи, а це - акт на землю і  розпорядження щодо знесення зелених насаджень, у забудовника є. Більше того, він отримав право розпоряджатися ще 15 гектарами парку Малишка.

  Ганна Рибалка, Ігор Пльонкін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Cутички в Киргизстані: загинули 37 людей, 300 поранені (відео)
  Наступний матеріал
  Україна попрощалася із Олександром Зінченком (відео)
  Теги: