Суддівський молоток
Суддівський молоток flickr.com/joegratz

У Харкові виправдали місцеву одіозну сепаратистку

Читайте по-русски
Сіренко публічно виступила із закликами до утворення незаконної територіальної одиниці "Юго-Восток" – це задокументовано на відео

Ленінський райсуд Харкова виправдав керівницю сепаратистського руху "Жіночий рух Харкова" Ізабеллу (Аллу) Сіренко, обвинувачену в зберіганні вибухівки та боєприпасів.

Про це "Укрінформу" розповіли в райсуді.

"Суд визнав жінку невинною в скоєнні кримінального порушення за ч.1, ст.110, ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України та виправдав її. Про це сказано у вироку Ленінського райсуду від 31 липня", – відзначили в суді.

Сіренко вдень 15 червня 2014 року на площі Свободи біля пам'ятника Леніну, під час мітингу організації "Жіночий рух Харкова", публічно виступила із закликами до утворення незаконної територіальної одиниці "Юго-Восток". Її виступ було записано на відео і розміщено в інтернеті.

"Також вона обвинувачувалася в тому, що не пізніше 21 березня 2018 року придбала у невстановленої особи три ручні гранати типу РГД-5 із запалами, фрагмент підривного заряду СЗ-6, а також детонувальний шнур ДШ-В, електродетонатор ЕДП і запальну трубку ЗТП- ЗОО. Зазначені боєприпаси жінка зберігала в шафі у власній квартирі, де під час обшуку їх виявили і вилучили", – відзначили в суді.

Обвинувачена, додали в суді, свою вину не визнала та від дачі показань відмовилася.

У суді кажуть, що правоохоронці під час обшуку допустили порушення, зокрема, проводили слідчі дії без адвоката, диск з відеозаписом обшуку не додано як додаток до протоколу обшуку.

"Гранати і вибухівку виявили співробітники СБУ, причому на них не поширювалося право на проникнення в житло і проведення обшуку. Також на відео зафіксовано, що перед обшуком із кімнати вийшла стороння людина. Суд критично поставився до показань свідків на мітингу, адже перед допитом їм продемонстрували відеозапис виступу обвинуваченої, що є впливом на свідомість свідка і порушенням порядку допиту", – пояснили в суді.

В результаті суд виправдав обвинувачену.

Попередній матеріал
На хабарі погоріли двоє столичних прокурорів
Наступний матеріал
Поляки виявили супербактерію, яка стійка до антибіотиків
Loading...

Леонов про ватажків "ЛНР", які заблукали у Щасті: "Хто дав їм гарантії недоторканності?"

"Президент" невизнаного Придністров'я перетинав кордон за українським паспортом

Новообраний нардеп Гнатенко фігурує у справі про сепаратизм – СБУ

Прикордонники затримали учасницю кампанії псевдовиборів у "ДНР"

"Поповнювали бюджет квазіреспублік": на Вінничині викрили канал фінансування терористів

Хотіла створити "Запорізьку народну республіку": співробітники СБУ затримали зловмисницю