5 канал

У ГУР пояснили наростання активності бойовиків протягом червня

З середини червня спостерігається активна розвідка з боку бойовиків із так званим проведенням "розвідки боєм", зазначив Скібіцький

Протягом червня був проведений комплекс заходів, спрямований на підвищення активності і підвищення бойової готовності так званих "1-го" і "2-го" корпусів російських окупаційних військ. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"Протягом останнього місяця, за червень місяць, активність бойовиків підвищилася. І ця активність спостерігається не тільки в обстрілах, або окремих тактичних діях, які зараз ми бачимо кожного дня, це був проведений комплекс заходів, який був спрямований саме на підвищення активності і підвищення бойової готовності цих двох корпусів російських окупаційних військ", – зазначив він.

За його словами, за останній місяць надто активізувалася російська розвідка із застосуванням диверсійно-розвідувальних груп.

"По-перше, йшла планова підготовка до літнього періоду навчання. Безпосередньо з Росії приїжджали комісії Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації, Південно-військового округу, які перевіряли готовність, перевіряли бойові документи, всі заходи, які здійснюють у бойових підрозділах. Дуже активно активізувалася розвідка із застосуванням диверсійно-розвідувальних груп, безпілотних літальних апаратів, а з середини червня ми спостерігаємо і активну розвідку з проведенням розвідки боєм так званим. Це особливо ми відмічали на Південному напрямку, на Маріупольському напрямку, тобто йшла планова підготовка бойовиків, окупаційних військ до нагнітання обстановки і активізації бойових дій", – наголосив Скібіцький.

Нагадаємо, сьогодні у ГУР повідомили, що за тиждень у зоні АТО загинули 30 військових з Росії.

Попередній матеріал
У Франції створили велетенський малюнок на футбольному полі
Наступний матеріал
У двох терористів зі стамбульського аеропорту знайшли російські паспорти

Російське керівництво створить єдину базу російсько-окупаційних військ на Донбасі – ГУР

ГУР: Росіяни стягують артилерію на "Світлодарський виступ"

Під Логвиновим убили снайпера з РФ – розвідка

Розвідка: на Донбасі 3 російські окупанти підірвалися на власній міні

У ГУР підрахували, скільки витратила Росія на пропаганду в зоні АТО

5 канал - трансляція наживо