У ГПУ відмовились прийняти скаргу на дії прокурора у справі Дмитра Реви

  Генпрокуратура повернула скаргу сестри і адвоката Дмитра Реви, Оксани Томчук, на дії прокурора Дніпропетровської області Наталії Марчук. Та, начебто, неодноразово порушувала презумпцію невинуватості і робила заяви про достатність доказів вини Реви у справі "дніпропетровських терористів".
  ГПУ відповіла, що Оксана Томчук не має права оскаржувати дії прокурора області, оскільки проходить у справі про вибухи, як свідок, і не є захисником Реви. Представників Дмитра Реви така відповідь обурила. Вони заявили, що оскаржувати дії посадових осіб – невід’ємне право кожного громадянина. Найближчим часом аналогічну скаргу планують повторно спрямувати до Генпрокуратури вже від адвоката, який представляє інтереси Дмитра у цій кримінальній справі.

  Про абсурдність обвинувачення Дмитра Реви та упередженість суду неодноразово заявляли українські правозахисники. Нагадаємо, підставою для арешту Реви був дзвінок з його телефону на телефон головного обвинуваченого у дніпропетровських вибухах. Однак, пізніше було встановлено, що дзвінок здійснив працівник СБУ.
  Попередній матеріал
  В Австралії стартували міжнародні змагання з родео на биках
  Наступний матеріал
  З Дніпра біля Хортиці дістали 20 якорів від козацьких чайок [відео]
  Теги: