В Австралії стартували міжнародні змагання з родео на биках

  Міжнародні змагання з родео на биках розпочалися у Північній Австралії. Як стверджують організатори, подібні види спорту - це справжній двобій між людиною та природою.

  Щоб позмагатися за першість, до Австралії з`їхалися учасники з Мексики, США, Бразилії та Канади. Щоб взяти участь у змаганнях, достатньо досягнути повноліття та заплатити членський внесок. Однак, справжні професіонали тренуються роками у спеціальних школах, адже втриматися верхи потрібні для перемоги 8 секунд - можна лише завдяки правильній техніці та прекрасній фізичній формі.

  Джекі, ковбой: "Люди розуміють, що вони опинилися на професійних змаганнях, які відрізняються від звичайного родео чи їзди на биках. Вони знають, що учасники їдуть звідусіль і що поставлене на карту".

  Правила змагань надзвичайно суворі. Триматися можна лише однією рукою, а іншою - навіть не торкатися бика. Судді оцінюють вміння вершника передбачити рухи бика та повторити їх - це єдиний спосіб не впасти. Оцінку виставляють окремо. Ковбой та бик можуть заробити до 50 балів.

  Кеннеді, ковбой: "Коли злізаєш з бика, то навіть не розумієш, що сталося. Потрібно відпустити свою свідомість, не можна думати, що ти розумніший за тварину. Коли тільки починаєш так думати - він тебе скидає".

  Хоча подивитися на скачки приїхали тисячі австралійців, не всім до вподоби подібні види спорту. Деякі активісти із захисту прав тварин вимагають скасувати змагання, мотивуючи це жорстоким поводженням. Щоб бик постійно пручався, його обв`язують мотузкою. Це боляче, тому тварина намагається звільнитися. Однак поки заклики припинити родео ні до чого не призвели. Змагання, які проводять вже понад 20 років, планують і на наступний рік.

  Попередній матеріал
  У Лос-Анжелесі під час запуску феєрверків постраждали 28 осіб
  Наступний матеріал
  У ГПУ відмовились прийняти скаргу на дії прокурора у справі Дмитра Реви
  Теги: